دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

ابزار حمام

حمام یکی از مهم ترین بخش های هر خانه است که افراد به صورت روزانه و یا چند روز یکبار برای نظافت شخصی از آن استفاده می کنند. نظم و ترتیب در حمام و ابزار درون حمام از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید هر کدام از ابزارها در جای معین خودش قرار گرفته باشد تا هرکسی به راحتی بتواند از لوازم شخصی خود استفاده کند، لیف و تشت ها را به خوبی خشک کرده و تمیز کنید و سعی کنید شیرآلات را بعد از هر بار دوش گرفتن خشک کنید تا لکه های آب باعث رسوب در آن ها نشوند.

انواع قفسه حمام و جا شامپویی را می توانید برای حفظ نظم و ترتیب حمام و دستشویی استفاده کنید، انواع باکس ها و سبد های مختلف برای استفاده حمام در سایت تکدو موجود می باشد که شما می توانید بنا به سلیقه خود آن ها را خریداری نمایید.

امکان خرید انواع آویز های دیواری در سایز های مختلف برای خشک کردن تشت، لگن و حوله ها وجود دارد. آینه حمام یکی دیگر از وسایل مهم حمام است که بسیاری از آقایان برای تراشیدن ریششان از آن استفاده می کنند، می توانید برای زیر آینه نیز نوعی استند دیواری یا شلف خریداری کنید تا به راحتی بتوانید انواع لوازم اصلاح را در آن قرار دهید.

اگر حمام بزرگی دارید، استفاده از کابینت های مناسب به عنوان قفسه حمام هم می تواند جای بیشتری برای وسایل در اختیارتان بگذارد یکی از نکات مهمی که باید در انتخاب این محصول در نظر گرفت این است که شلف و قفسه حمام انتخابی شما باید ضد آب باشد و به راحتی تمیز شود.

تولیدکنندگان معتبر قفسه و آویز دیواری

 انواع قفسه و ابزارآلات حمام و سرویس بهداشتی را در سایت تکدو می توانید مشاهده کنید، برند ikea(ایکیا) یکی از مشهورترین برند هایی است که انواع قفسه حمام و دکوری را در اندازه ها و طرح های مختلف در بازار عرضه کرده است. لیمون،دوریکا، هوم کت، سنی پلاستیک، ونکو، وینتج، زیبا سازان و … تعداد دیگری از گزینه های موجود در سایت تکدو هستند.

خرید انواع قفسه و ابزار حمام از فروشگاه اینترنتی تکدو

انواع ابزار حمام در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود می باشد، می توانید برای انتخاب ابزار حمام به سایت مراجعه کرده و بعد از مشاهده قیمت، بهترین گزینه را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

 

مقایسه ( 0 مورد )