دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

کاسه و پیاله

کاسه ها و پیاله ها به دلیل استفاده های متعددی که دارند از سری کالاهای ضروری برای خانه ها هستند، پذیرایی از مهمان از آداب و رسوم مهم ایرانیان است که اهمیت زیادی را از گذشته تا به امروز در بین مردم ایران داشته است، امروزه با پیشرفت تکنولوژی تولید کنندگان، مدل ها و جنس های مختلفی از کاسه ها و پیاله ها را تولید کرده اند که سبک، با کیفیت و ارزان قیمت هستند کاسه ها و پیاله های با کیفیت و خوش طرح زیادی در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است.

کاسه ها: غذاهای زیادی در کاسه ها سرو می شوند به همین دلیل کاسه ها هم درست به اندازه سایر ظروف (بشقاب، دیس، قاشق و…) مهم هستند و باید در انتخابشان دقت کرد. کاسه ها در جنس های سفالی، چینی، کریستالی، و فلزی تولید شده اند و از محبوب ترین برند های کاسه ها می توان به زرین ایران، پارس اپال، آذین اوپال و توس ایران اشاره کرد. کاسه ها در برند های مختلفی با بهترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

پیاله ها: پیاله ها در  تماومی وعده در سر سفر می توانند استفاده شوند، پیاله ها در طرح های مختلف و در جنس های سفالی، چینی ،شیشه ای و فلزی در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند. بی وی کی، گلد کیش، کاوه، مقصود و ویو از محبوب ترین برند های پیاله ها هستند. فروشگاه اینترنتی تکدو انواع مختلفی از کاسه و پیاله و سایر ظروف پذیرایی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروش می رساند.

تکدو یک وبسایت فروش کالای اینترنتی است که لوازم را با در جنس های با دوام و در برند های معتبر به فروش می رساند. فروشگاه اینترنتی تکدو دارای پشتیبانی 24 ساعته است. تیم بسته بندی ابتدا سلامت کالا را بررسی و سپس برای خریداران محترم ارسال می کند.

 

مقایسه ( 0 مورد )