دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

بند بوکس

ورزشکاران برای انجام هر ورزشی لوازم مخصوصی استفاده می‌ کنند . ورزش بوکس یکی از ورزش‌های رزمی چالشی است. مسابقات بوکسی که برگذار می شوند دو نوعِ حرفه ای و آماتور دارند . ورزش بوکس نیز مانند سایر ورزش‌ های دیگر لباس و لوازم مخصوصی دارد که استفاده از این لوازم‌ ها برای محافظت بیشتر از سلامت بدنی فرد است. وسایلی که یک فرد بوکسور در باشگاه یا مسابقات از آن ها استفاده می کند عبارت‌ اند از : بند بوکس ، دستکش بوکس ، کیسه بوکس و کفش و کلاه بوکس . در ادامه به معرفی وسیله های مورد استفاده برای بوکس و نکاتی که لازم است هنگام خرید لوازم بوکس به آن توجه کرد ، می پردازیم.

بند بوکس

ورزش بوکس از آن دسته ورزش‌ های پر خطر است. به همین دلیل بوکسور ها از لوازم محافظتی برای جلوگیری از وارد شدن صدمات مختلف به بدن خود استفاده می کنند . بند بوکس یکی از لوازمی است که جهت مراقبت از مچ دست ورزشکار استفاده می‌ شود. بند بوکس از وارد شدن فشار زیاد به دست جلوگیری می‌ کند. همچنین بوکسور ها برای جلوگیری از کشیدگی تاندون‌ های دست از بند بوکس استفاده می‌کنند. بند بوکس باید به خوبی به دست بسته شود تا از فشار های وارد شده به دست جلوگیری کند . اگر بند بوکس بیش از حد سفت بسته شود از رسیدن خون به دست جلوگیری می‌ کند . بند بوکس دو نوع مختلف دارد :
۱. بند بوکس بندی
۲. بند بکس دستکشی
.به پیشنهاد ما بهتر است افراد مبتدی در ورزش بوکس از بند های دستکشی استفاده کنند زیرا نحوه پوشیدن بند های دستکشی بوکس راحت تر است. قیمت بند های دستکشی بوکس نسبت به انواع دیگر بند های بوکس بالاتر است. به دلیل تماس مستقیم بند بوکس با دست بهتر است بند بوکسی را خریداری کنید که در ساختار آن ها کمتر از جنس پلاستیک استفاده شده باشد .
برخی از بند های بوکس دارای بالشتکی است که بین غضروف های دست افراد قرار می گیرد و از وارد شدن فشار به غضروف ها جلوگیری می کند . از برند های معروف بند بوکس می توان به برند تاپتن ، برند نوا ، برند میستر و برند آدیداس اشاره کرد.
فروشگاه اینترنتی تکدو در سال های اخیر تمام توان خود را به کار گرفته تا محصولات با کیفیتی به مشتریان خود ارائه کند . اگر قصد خرید بند بوکسی با کیفیت را دارید می‌ توانید با مشاهده انواع بند بوکس ها از برند های مختلف ، بند بوکس مورد نظر خود را سفارش دهید و یک خرید مطمئن و عالی را تجربه کنید .

 

مقایسه ( 0 مورد )