دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

فرچه

فرچه وسیله ای است که یک دسته الیاف طبیعی یا مصنوعی دارد این الیاف هم معمولا روی یک سر فلزی، پلاستیکی یا چوبی بسته شده است. فرچه ها مدل های گوناگونی دارند اما هدف از ساخت همه آن ها شستشو و پاکیزگی است. ما در سایت تکدو انواع فرچه نظافت را به شما معرفی می کنیم تا بر اساس شکل و نحوه استفاده آن را انتخاب کرده و خریداری نمایید.
فرچه شستشوی فرش، که اندازه کوچک و دسته کوتاهی دارد و از آن اغلب برای شستشوی فرش، پتو، موکت و … استفاده می شود.
فرچه ظرفشویی، مناسب شستشوی ظروف است. حتما برای همه پیش آمده است که بخواهند لیوان بلندی را بشویند ولی دستشان داخل آن نرفته است، در این مواقع است که فرچه ظرفشویی به آن ها کمک می کند. همچنین برای شستن لوله های چرخ گوشت و آب میوه گیری نیز مناسب است.
فرچه شستشوی مبل، مناسب نظافت منزل است این محصول در قسمت بالای خود یک مخزن دارد که مایع مخصوص شستن مبل را درون آن می ریزند. برای استفاده از فرچه شست و شوی مبل باید دکمه بالای مخزن را فشار داد تا مایع پاک کننده به الیاف فرچه نفوذ کند و بتواند عملیات شست و شو را انجام دهد.
فرچه شست و شوی سینک، که یک فرچه سیمی است و اغلب برای صیقل دادن سطوح و از بین بردن زدگی در سین ظرفشویی قابل استفاده است.
فرچه برقی، جدیدترین فرچه نظافت منزل به شمار می رود که از یک دریل و مجموعه ای از برس ها با جنس های مختلف تشکیل شده است. برس ها روی دریل سوار شده و با چرخش و قدرت عالی سطوح را تمیز می کنند. از این فرچه می توانید در خانه و محل کار استفاده کرد و همه جا را برق بیندازید.
فرچه شست و شوی توالت، از آن جا که از اسمش پیداست برای شست و شوی سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. سر فرچه توالت غالبا از الیاف پلاستیک بوده  می توانید به راحتی و بدون ایجاد خط و خش توالت های سرامیکی را تمیز کنید. فرچه توالت همیشه در یک استند پلاستیکی قرار می گیرد و برای جلوگیری از آلودگی بهتر است هرچند وقت یک بار نسبت به تعویض فرچه توالت اقدام نمایید.
فروشگاه اینترنتی تکدو صحفه اختصاصی فروش فرچه را راه اندازی کرد و شما می توانید در این صحفه انواع مدل های فرچه را مشاهده کنید و در صورت پسند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و خرید اینترنتی خود را انجام دهید. خرید اینترنتی انواع فرچه، برس شست و شو با کیفیت و جنس عالی از فروشگاه اینترنتی تکدو امکان پذیر است.

مقایسه ( 0 مورد )