دسته بندی محصولات
گیره لباس
گیره لباس
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

نظافت لباس

نظافت لباس از مهم ترین کارهای روزمرگی است که بسیار مهم و ضروری به شمار می آید. همگی می دانیم انجام این کار به آب و انرژی زیادی نیاز دارد. در نظافت لباس هر فرد باید به پاکیزگی آن توجه داشته باشد زیرا در طول روز و شب لباس ها در معرض آلودگی هوا، ویروس ها و باکتری های موجود قرار می گیرند و به راحتی روی لباس هایمان می نشینند. به این منظور باید مرتب به پاکیزگی لباس هایمان اهمیت دهیم و آن ها را شست وشو دهیم.

به این منظور بعد از شست و شو لباس نوبت به خشک کردن لباس ها می رسد، با قرار دادن لباس روی طناب و وصل کردن گیره، مانع سر خوردن و افتادن لباس روی زمین شوید. گیره ی لباس وسیله ای کاربردی و لازم برای خانه است. گیره ها انواع مختلفی از نظر جنس و طرح دارند از جمله جنس فلزی، پلاستیکی، چوبی و دارای طرح های متنوع و جذاب فانتزی و ساده هستند که تعدادی از افراد علاوه بر کاربرد گیره به شکل ظاهری آن نیز توجه دارند.

یکی دیگر از لوازم مورد نیاز برای خشک کردن لباس بند رخت است که برای استفاده آپارتمانی بسیار مناسب است و شما می توانید به سادگی بر روی آن انواع لباس را قرار دهید.

لباس ها بر اثر عامل متفاوتی پرز می اندازد و لباس را بسیار بد جلوه می دهند، برای خلاصی از شر پرز لباس به پرز گیر ها احتیاج پیدا می کنید، پرز گیر ها در دو نوع برقی و دستی در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

یکی از کارهایی که از نامنظمی خانه جلوگیری می کند، مرتب نگه داشتن لباس ها است. برای جلوگیری از بی نظمی خانه و اتاق می توانیم، سراغ وسیله ای به نام سبد رخت برویم که در جمع کردن لباس ها و مرتب شدن کمد کمک بسیاری به ما می کند. سبد رخت در طرح و جنس های متعدد و مختلفی در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است.

فروشگاه اینترنتی تکدو سعی کرده است تمام این محصولات را با کیفیت عالی انتشار دهد و اطمینان اصالت و سلامت فیزیکی کالا را به مشتری های عزیز می دهد و دارای پشتیبانی 24 ساعته نیز است.

تمام محصولات فروشگاه تکدو دارای محتوای کامل و مشخصات دقیق کالا هستند و توسط واحد فنی و تیم تکدو بررسی و تحلیل می گردد. شما باجست و جو در صفحه نخست تکدو می توانید کالای مورد نظر خود را سرچ کنید تا آن را با عکس و محتوای کامل در اختیار شما قرار دهد. همچنین فروشگاه تکدو در مناسبتی ها برای شما عزیزان تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته است، پیشنهاد ما به شما این است که تخفیف های ویژه ما را از دست ندهید. شما با انتخاب محصول و ثبت سفارش در کمترین زمان محصول خود را بدون نقص و بسته بندی منظم دریافت می کنید. با یک بار خرید از فروشگاه تکدو لذت خرید اینترنتی را تجربه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )