فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 4 کالا از 4

نگهدارنده لباس و لوازم

نگهدارنده لباس و لوازم، امروزه مهم ترین نقش را در داشتن یک خانه شیک و منظم ایفا می کند. شما به راحتی می توانید با داشتن یک نظم دهنده از بهم ریختگی کشو، نظم نگرفتن وسایل علارغم مرتب کردن بسیار آن، پیدا نکردن وسایل و … جلوگیری کنید. این وسیله های کاربردی با طراحی زیبا و جذاب خود مشکل بهم ریختگی را برطرف نموده و شما می توانید با استفاده از این محصولات به وسیله های خانه، آشپزخانه، اتاق خواب، حمام و دستشویی نظم دهید.
انواع نگهدارنده لباس و لوازم
تقسیم کننده کشو و کمد: این محصول وسیله ای بسیار عالی برای مرتب کردن خانه است، با خرید تقسیم کننده هر زمان به هرچیزی نیاز داشتید می توانید بدون دردسر آن را پیدا کنید.
استند لوازم آرایشی: یکی از وسیله های ایده آل برای هر خانمی است. شما می توانید تمام لوازم آرایشی هایتان را بسیار مرتب و منظم در این استند ها قرار دهید. بخش های این استند، در اندازه های مختلف وجود دارد و مطابق با نیازتان طراحی شده است و شما می توانید وسیله های ضروری خود را که باید در دسترستان باشند را در این استند قرار دهید.
قفسه چسب دار: در حمام و سرویس بهداشتی می توانید از این محصول برای قراردادن وسیله های ضروری استفاده کنید. شما می توانید این محصول را با چسب نصب کنید.
نظم دهنده لوازم التحریر: از دیگر وسایلی که میتوانیم برای نظم دادن به وسیله ها از آن کمک بگیریم، نظم دهنده لوازم التحریر است زیرا نوع چینش لوازم التحریر بسیار اهمیت دارد. پس خرید یک نظم دهنده رومیزی باعث می شود تا کتاب ها و لوازم التحریر مرتب دسته بندی شوند و با این کار به نظم اتاق اضافه خواهد شد.
از دیگر نگهدارنده های موجود در سایت تکدو می توان به کاور کیف و کفش، باکس های نظم دهنده، نگهدارنده های پارچه ای، باکس های درون یخچال و … اشاره کرد.

برای خرید آنلاین انواع لوازم نگهدارنده لباس و لوازم می توانید به فروشگاه تکدو مراجعه کنید. فروشگاه تکدو انواع نگهدارنده لباس و لوازم را با بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز موجود کرده است. تمام محصولات فروشگاه تکدو دارای کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی است و شما می توانید تنها با چند کلیک ساده از تنوع محصولات فروشگاه تکدو دیدن نمایید و سپس  محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مقایسه ( 0 مورد )