دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 9 کالا از 9

ظروف نگهدارنده

نگهداری کردن از مواد غذایی در یخچال فریزر همچنین در ظروف های معمولی باعث ایجاد باکتری و فاسد شدن غذای شما می شود شما زمانی که قصد دارید غذای پخته شده را به مدت یک الی دو روز نگه دارید می توانید که آن را در یخچال نگهداری کنید ولی اگر می خواهید که غذای شما بیشتر از دو روز باقی بماند حتما باید آن را در فریزر و در ظروف نگهدارنده بریزید و نگهداری کنید . ظروف نگهدارنده شما باید دارای درب های محکم و همچنین درب های پرس شده باشند در غیر اینصورت بو و طعم مواد غذایی دیگر را وارد ظرف غذای شما می کند ، ظروف نگهدارنده دارای سایزبندی و رنگ بندی های متنوعی هستند که می توانید به سلیقه شخصی خود هر کدام از آن ها را انتخاب کرده و خریداری کنید.

انواع ظروف نگهدارنده

تنوع ظروف های نگهدارنده در سایت تکدو بسیار است و هر کدام از این ظروف ها برای نگهداری گروه خاصی از مواد قابل استفاده هستند.
ظروف نگهدارنده شیشه ای
ظروف نگهدارنده میوه
ظروف های نگهدارنده حبوبات، قند، رب، شکر، برنج، چای، روغن و …
ظروف های خلال دان
انواع کیسه و درپوش های نگهدارنده
ظروف نگهدارنده پلاستیکی
ظروف های نگهدارنده چند طبقه
برند های مشهوری مانند لیمون، محصولات هندی، بلور کاوه، ایکیا، زیباسازان، مادام کوکو و … انواع ظروف های نگهدارنده را بر اساس نیاز مصرف کنندگان تولید کرده اند.
تنوع ظروف نگهدارنده بسیار زیاد است و این ظروف ها در حجم ها، اندازه ها و رنگ های مختلفی تولید شده اند. تکدو این امکان را ایجاد کرده است که به راحتی و با چند کلیک محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و با بهترین قیمت آن را خریداری کنید.

 
مقایسه ( 0 مورد )