دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

دارت

بسیاری از افراد فکر میکنند که دارت تنها یک بازی جهت سرگرمی است اما باید بدانید که این یک کالای ورزشی است که علاوه بر سرگرمی، سبب افزایش تمرکز شما می شود.
اگر قصد دارید تمرکز خود را افزایش دهید، پیشنهاد می کنم حتما از دارت استفاده کنید و قابل یادآوری است که دارت دارای دو مدل مغناطیس و سوزنی است برای خرید دارت می توانید در همین دسته بندی نوع دارت خود را انتخاب نمایید. شما می توانید در تکدو، دارت یدک، دارت مغناطیسی، تخته دارت، را خریداری نمایید ما در تکدو انواع برند های:  یونیکورن، وین مائو، فاکس، پوما، پرو اسپورتز، سان فلکس و… را ارائه می دهیم شما با ورود به صفحه هر محصول مشخصات کلی و تخصصی آن را مشاهده خواهید کرد ما در تکدو سعی نموده ایم فیلم و عکس های محصول را نمایش دهیم تا بازدیدکنندگان و خریداران گرامی بتوانند خریدی کاملاً مطمئن مطابق با عکس های واقعی محصول را داشته باشند.

دارت از گذشته تا اکنون

نکته جالب توجه این است که در ابتدا دارت یک بازی نظامی بوده است. به صورت دقیق مشخص نشده است که گذشته این بازی به کدام کشور باز می گردد و مخترع آن کیست اما مورخان سرنخ ها را از کشور انگلستان دریافت کردند.
در قرن ۱۸ سربازان بریتانیایی جهت تقویت مهارت تیراندازی از بطری ها به عنوان هدف استفاده می کردند و چوب کبریت ها را به داخل آن پرتاب می کردند. به مرور زمان مدل و نوع بازی عوض شد، به گونه ای که بطری ها به سطحی صاف تبدیل شدند و چوب کبریت ها نیز به اشیایی نوک تیز تغییر کردند.

دارت در دنیای امروز

این کالای ورزشی در دنیای امروز مورد توجه عموم به خصوص نوجوان ها است. در اغلب خانه ها دارت وجود دارد و از آن جهت سرگرمی و افزایش تمرکز استفاده می کنند‌. اگر قصد دارید برای نوجوانان و جوانان کادویی جذاب انتخاب کنید، می توانید به سایت تکدو مراجعه کنید.
نکته قابل توجه این است امروزه دارت، به عنوان رشته ورزشی در دنیا مطرح است.
مسابقات بین المللی دارت در دنیا برگزار می شود و ۱۹۰۰ قانون وجود دارد که مطابق با استاندارد بین المللی است.

نحوه امتیازدهی چگونه است؟

به صفحه ی دایره ای شکل که ۳۵۴ میلی متر است و مطابق استاندارد بین المللی است، سیبل می گویند. این صفحه ی دایره ای شکل دارای حلقه های رنگی است که امتیازدهی را آسان تر کرده است. امتیاز حلقه خارجی همان عدد بخش مربوطه می باشد اما امتیاز حلقه ی داخلی، ۳ برابر عدد ذکر شده می باشد. میان خال وسط ۵۰ امتیاز و خود خال ۲۵ امتیاز دارد.

چرا باید از دارت استفاده کنیم؟

این بازی به قدرت بدنی بالایی نیاز ندارد و مناسب برای تمامی سنین است. برای بردن در این بازی، نیاز به تمرکز و محاسبه ریاضی است. از لحاظ هزینه هم کاملا معقول و منطقی است. برای خرید انواع دارت سوزنی و مغناطیسی می توانید به همین دسته بندی در فروشگاه تکدو مراجعه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )