دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

لوازم تزئینی

اگر تا کنون دقت کرده‌ باشید حتماً متوجه شده‌اید که وجود لوازم تزئینی جلوه خاصی به مکان‌های مختلف می‌دهد. لوازم تزئینی سبک‌های مختلفی دارند. همچنین لوازم تزئینی در مکان‌های مختلف مانند خانه، شرکت، محل کار و باشگاه و مکان‌های دیگری به کار برده می‌شوند. لوازم‌های تزئینی‌ موجود در بازار امروزی از مواد گوناگونی مانند چینی، سرامیک، پلاستیک، شیشه و چوب ساخته شده‌اند که هر کدام از این لوازم زیبایی خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی تعدادی از لوازم‌های تزئینی پرکاربرد در مکان‌های مختلف می‌پردازیم.
۱. ساعت دیواری
برای داشتن فضای زیبا در منزل یا محل کار می‌توان از ساعت دیواری استفاده کرد. برای خرید ساعت دیواری مورد نظر خود بهتر است به دنبال چیزی باشید که با سبک داخلی منزل یا شرکت شما مطابقت داشته باشد. ساعت‌های دیواری در دو نوع کوارتزی و مکانیکی به بازار عرضه می‌شوند. ساعت‌های کوارتزی به وسیله باتری کار می‌کنند اما ساعت‌های مکانیکی نیازی به باتری ندارند. یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید ساعت دیواری توجه به اندازه و جنس ساعت مورد نظر است. اگر اندازه خانه یا شرکت شما کوچک است به توصیه ما بهتر است که ساعت‌های دیواری کوچک خریداری کنید. ساعت‌های دیواری کلاسیک بیشتر برای خانه‌های سلطنتی مناسب هستند.
۲. گلدان
یکی دیگر از لوازم تزئینی که به خانه یا محل کار زیبایی بی‌نظیری می‌بخشد، گلدان است. گلدان‌ها انواع مختلفی دارند. در گلدان‌هایی که برای دکور خانه استفاده می‌شوند، می‌توان گل‌های طبیعی یا مصنوعی قرار داد. اگر در نظر دارید که از گل‌های طبیعی در فضای خانه خود استفاده کنید، به پیشنهاد ما بهتر است گلدان‌های سفالی تزئینی را خریداری کنید. گلدان‌های سفالی سنتی از پرفروش ترین لوازم‌های تزئینی موجود در بازار هستند. اگر سبک خانه شما مدرن است، گلدان‌های سرامیکی و چوبی می‌توانند زیبایی خاصی به فضای خانه شما ببخشند. گلدان‌های رنگی‌ای که از جنس فلز هستند برای تزئین فضای اتاق خواب‌ها مناسب هستند.
۳. آینه‌ها
یکی از لوازم تزئینی پرکاربرد در دنیای امروز آینه‌ها هستند. آینه‌ها را می‌توان برای دکور پذیرایی خانه، شرکت یا مکان‌های مختلف به کار برد. آینه‌ها در ابعاد و شکل‌های مختلف وجود دارند. برخی از آینه‌ها دیواری هستند و برخی دیگر برای قرار دادن روی میز طراحی شده‌اند. آینه‌های قدی برای دکور اتاق‌ خواب یا باشگاه مناسب هستند. از آینه‌های چند تکه می‌توان برای دکور دیوار خانه‌های مدرن استفاده کرد.
همان طور که گفتیم انتخاب لوازم تزئینی برای هر مکانی نیاز به دقت دارد.
فروشگاه اینترنتی تکدو، در تلاش است که لوازم تزئینی با کیفیت به مشتریان خود ارائه کند.

مقایسه ( 0 مورد )