دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

لوازم یکبار مصرف آشپزخانه

امروزه به دلیل کمبود زمان و رسیدگی کامل تر به کارها در مراسمات و مهمانی ها از ظروف پلاستیکی استفاده می کنند. ساخت ظروف یکبار مصرف باعث شده است نقش مهمی در مهمانی های مختلف، نذری ها، سفر و تفریح داشته باشد. لوازم یکبار مصرف به ندرت پیشرفت کرد و در طرح و قالب های زیبا و متفاوتی ساخته شده این ظروف دارای وزنی بسیار سبک هستند. ظروف یکبار مصرف برای زندگی امروزی بسیار کاربرد دارد و در مدل و سایزهای مختلفی تولید شده است، ازجمله:

ظروف یکبار مصرف پلی استایرن: این نوع ظروف ترکیبی از پلیمر یا همان مواد اولیه پلاستیک است و یکی از کارآمدترین پلاستیک های ساخته شده است و معمولا از آن برای ساخت بشقاب، لیوان، کاسه، ظروف غذایی بیرون بر استفاده می کنند.

ظروف یکبار مصرف کاغذی: این نوع ظروف با ظروف یکبار مصرف گیاهی اشتباه گرفته می شود و برای سلامتی انسان مضر است. از این نوع ظروف بیشتر برای ساخت لیوان، پیش دستی و بسته بندی های کوچک استفاده می شود.

ظروف یکبار مصرف الیاف طبیعی یا گیاهی: این نوع ظروف از نشاسته ساخته می شود و بهتر از سایر ظروف است. این نوع ظروف پلاستیکی قابلیت تجزیه شدن دارند و به محیط زیست آسیب نمی رساند.

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی: این نوع ظروف از عنصر طبیعی موجود در زمین ساخته شده است و بسیار متفاوت تر از سایر ظروف یکبار مصرف از نظر نحوه ساخت، مقاومت دمایی و… است. این ظروف در انواع مدل های تک پرس، دو پرس و مخصوص سوپ خوری و… تولید می شود.

مدل های مختلف ظروف یکبار صرف

بشقاب یکبار مصرف: انواع بشقاب و ظرف در اندازه و شکل های مختلف و با توجه به نیاز مشتری در فروشگاه تکدو موجود شده است.
لیوان یکبار مصرف: لیوان یک بار مصرف مخصوصا نوع گیاهی آن با ریختن مایعات سرد و گرم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
ظروف یکبار مصرف: از این ظروف برای مهمانی ها و دورهمی ها استفاده می شود. ظروف فانتزی و رنگی نیز جهت انرژی دادن به مهمان ها مناسب هستند.

خرید اینترنتی:

از راه های آسان خرید ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف خرید اینترنتی است که ما به شما فروشگاه اینترنتی تکدو را پیشنهاد می کنیم. فروشگاه اینترنتی تکدو به شما امکان انتخاب ظروف مناسب با قیمت عالی و منصفانه می دهد. در فروشگاه اینترنتی تکدو انواع مدل های جدید ظروف یکبار مصرف آشپزخانه، کیسه فریزر، دستکش یکبار مصرف، ظروف نگهداری غذا و سالاد و… موجود است. برای اطلاع بیشتر به فروشگاه اینترنتی تکدو بپیوندید و تنها با کلیک چند گزینه اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

مقایسه ( 0 مورد )