دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 3 کالا از 3

سفره یکبار مصرف

امروزه در اکثر مهمانی ها برای پذیرایی ، از وسایل  یکبار مصرف استفاده می کنند ازجمله آنها سفره یکبار مصرف میباشد. استفاده از سفره یکبار مصرف در مهمانی ها، مسافرت ها و یا افرادی که شاغل  هستند و وقت برای آنها خیلی مهم است و نمی توانند وقت خود را صرف شست شوی  ظروف یا سفره کنند می تواند در مدیریت زمان به این افراد کمک کند. امروزه بدلیل اینکه مردم و یا بیشتر افرادی که شاغل هستند و سرشان زیاد شلوغ است، تمام وسایل یکبار مصرف برای آسان کردن زندگی انسان ها ساخته شده است.

سفره یکبار مصرف انواع مختلفی در طرح ها، رنگ ها و اندازه های متفاوت دارد.

در فرهنگ ایرانیان استفاده از سفره اهمیت و ویژگی های زیادی دارد، در بیشتر خانواده ها استفاده از سفره و نشستن با هم بر سر یک سفره خیلی مهم است. در گذشته اغلب از سفره های پارچه ای که بیشتر دست دوز بود استفاده می کردند و آن سفره ها چند بار مصرف بود، اما امروزه به دلیل صرفه جویی در مواردی از جمله آب برای شست و شو و وقت برای افراد شاغل استفاده از سفره های یکبار مصرف و پلاستیکی در طرح ها و رنگ های مختلف رواج یافته است.

 سفره های یکبار مصرف را با قیمت های بسیار مناسب را می توانید در سایت اینترنتی تکدو خریداری کنید و به راحتی در مراسمات و مهمانی های خود استفاده کنید.

به دلیل قیمت ارزان، طرح های مختلف و متراژ بالای این سفره ها، استفاده از سفره های یکبار مصرف بین افراد محبوبیت پیدا کرده است. امروزه با متراژ بالایی که سفره های یکبار مصرف دارد امکان این را فراهم می کند که همه سر یک سفره بنشینید

استفاده از سفره های یکبار مصرف برای افراد این امکان را فراهم کرده است که در مجالس بزرگ، و غذا دادن در مراسمات مذهبی سال مانند: ماه محرم و ماه رمضان و… که باید افراد زیادی سر سفره بنشینند از این محصولات استفاده کنند.

شما با ورود به سایت تکدو می توانید از انواع سفره های یکبار مصرف در طرح ها، رنگ ها و سایز های مختلف و با قیمت های مناسب، دیدن فرمایید و بهترین ها را برای خود انتخاب کرده و خریداری نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )