دسته بندی محصولات
لوازم جانبی و مصرفی نوشیدنی ساز
لوازم جانبی و مصرفی نوشیدنی ساز
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

نوشیدنی ساز

هر خانه ای برای فراهم کردن نوشیدنی های سالم و مفید به نوشیدنی ساز نیاز دارد. نوشیدنی ساز ها از محصولات بسیار کاربردی هستند که امکان تهیه ی انواع نوشیدنی گرم و سرد مانند انواع قهوه و اسپرسو، آبمیوه و اسموتی را فراهم می سازند.برای تهیه ی نوشیدنی خوب در فصل های مربوط، به لوازمی نیاز دارید، از جمله:

انواع قهوه ساز و اسپرسو ساز ها
آبمیوه گیرها
مخلوط کن ها
چای ساز ها

قهوه ساز و اسپرسو ساز:

این محصولات از پرطرفدار ترین نوشیدنی ساز ها هستند که در چهار فصل از آن استفاده می شود. لذت خوردن قهوه به نحوه دم کردن آن بستگی دارد علاقه افراد نسبت به قهوه و اسپرسو باعث شده انواع قهوه ساز و اسپرسو ساز به بازار عرضه شود. قهوه ساز ها و اسپرسو ساز ها در مدل و برند های مختلفی مانند: دلاوا، نسپرسو و… هستند.

آبمیوه گیر:

آبمیوه طبیعی در مقایسه با آبمیوه های بسته بندی سالم تر و مقوی تر است. با استفاده از آبمیوه گیر خانگی می توان به راحتی انواع نوشیدنی های طبیعی گرفت. بهترین برند های آبمیوه گیر عبارتند از: بوش، پاناسونیک، پارس خزر و… که فروشگاه تکدو سعی دارد این محصولات را با بهترین کیفیت موجود کند.

چای ساز ها:

چای پرطرفدار ترین نوشیدنی در بین ایرانیان است، برای تهیه چای اکثرا از کتری یا سماور استفاده می شود اما با تولید چای ساز ها این امکان به ما داده شد که آسانتر و راحتر چای دم کنیم. بوش، فلر، میگل و… از بهترین برند چای ساز ها هستند. انواع مختلفی از چای سازها در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است.

تکدو انواع مختلفی از لوازمی که برای تهیه یک نوشیدنی لازم است را در فروشگاه موجود کرده است. شما می توانید انواع لوازم نوشیدنی ساز و تجهیزات و ابزار مربوط به نوشیدنی ساز را مانند تمپر و پیمانه قهوه ، کتری برقی، چای ساز و … را با مناسب ترین قیمت و کیفیت بالا تهیه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )