دسته بندی محصولات
اجاق گاز
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

لوازم پخت و پز برقی

درست کردن غذا امروزه با تجهیزات پیشرفته و متفاوتی صورت می گیرد، البته کیفیت آشپزی هیچ ارتباطی به وسیله ی پخت و پز ندارد، اما می تواند در کمترین زمان غذای شما را آماده کند. لوازم پخت و پز برقی در مواقع ضروری و هنگامی که فرصت کمی دارید بسیار به کارتان خواهد آمد.
با توجه به تغییر سبک مصرف غذا در وعده های مختلف، درست کردن برخی از میان وعده ها و غذاهای متنوع بدون وجود آن وسایل ها ممکن نیست.
لوازم پخت و پز برقی دارای تنوع بسیاری است که هر کدام مخصوص درست کردن نوعی از غذا می باشند.

انواع لوازم پخت و پز برقی

آون توستر برای پختن و گرم کردن غذا بسیار کاربرد دارد. آون توستر دارای تایمر لمس و دکمه ای می باشد و برخی از آن ها دارای جوجه گردان نیز هستند.
اجاق گاز در این دسته بندی قرار نمی گیرد اما باید گفت از مهم ترین لوازم خانگی آشپزخانه می باشد که وجود آن لازم است. اجاق گاز در نوع های مختلف برقی و گازی وجود دارند و تعداد شعله های متفاوتی دارد.
انواع سرویس قابلمه های برقی در جنس و اندازه های مختلف مانند: تفلون، استیل و… وجود دارند. استفاده از این قابلمه ها در مواقعی که فرصت کمی برای آشپزی دارید بسیار گزینه ی مناسبی است.
همچنین پلوپزها در پخت برنج، دربهترین شکل بسیار کمک می کند.
آرام پز و زود پز برقی: این محصول از پر طرفدارترین لوازم برقی می باشد که به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کار می کند. آرام پز و زود پز در گنجایش و سایزهای گوناگون موجود می باشد.

لوازم پخت و پز انواع بسیار متنوع و گوناگونی نظیر: وافل ساز، ساندویچ ساز، سرخ کن، مایکروفر و مایکرویوو و… دارد.

لوازم پخت و پز برقی و غیربرقی در برندهای مختلفی مانند: پارس خزر، اسنوا، بوش، ال جی، پاناسونیک و … موجود می باشد.
فروشگاه تکدو ارائه دهنده انواع لوازم برقی و غیربرقی در برندهای معتبر است. محصولات فروشگاه تکدو دارای گارانتی و سلامت فیزیکی کالا و همچنین قیمت مناسب و به صرفه برای شما عزیزان می باشد. مشخصات تمام محصولات بطور دقیق ثبت شده و توسط مدیران تکدو بررسی و سپس به انتشار می رسد. اگر قصد خرید لوازم پخت و پز دارید، فروشگاه تکدو می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید شما باشد.

مقایسه ( 0 مورد )