دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

کرم دور چشم

مراقبت از پوست در بین خانم ها بسیار رایج شده است و هر خانمی روتین ثابت مخصوص پوست خود را دارد و یکی از مهم ترین روتین پوستی مراقبت از پوست اطراف چشم است. پوست اطراف چشم بسیار لطیف است.

زیرا غده های چربی بسیار کمی در این قسمت وجود دارند که وظیفه ی آبرسانی این ناحیه از صورت را بر عهده دارند. چشم ما در طول روز در معرض فعالیت های ما قرار می گیرد، از جمله بیرون رفتن، آرایش کردن، خندیدن، استفاده از گوشی های همراه و تلویزیون، تمام این حرکات و فعالیت ها بر ناحیه ی چشم ما تاثیر می گذارند.
پس پوست اطراف چشم ما نیاز به مراقبت هایی دارد که سلامتی و زیبایی خود را حفظ کند.
پوست اطراف چشم ما با بالا رفتن سن دچار تیرگی و ایجاد لکه و چروک می شود، به این منظور استفاده از کرم دور چشم و سایر مراقبتی ها به شدت توصیه می شود.
کرم دور چشم انواع گوناگونی دارد، برای مثال: رفع تیرگی، رفع پف دور چشم، جلوگیری از چین و چروک، مرطوب کننده و…

کرم دور چشم ضد چروک: حاوی ویتامین های A،E،C، است که مناسب انواع پوست است و خاصیت ضد پیری و ضد چروک دارد که فرد پس از مدتی از چروک های گوشه چشم خلاص می شود و زیبایی اطراف چشم را دوباره به دست می آورد.

کرم دور چشم آبرسان: همانطور که می دانیم دور چشم، چربی های محافظ کمی را تولید می کند، به همین دلیل حساس تر است و زود خشک می شود استفاده از مرطوب کننده و آبرسان می تواند سبب رطوبت رسانی به پوست اطراف چشم شود، علاوه بر این دارای آنتی اکسیدان است و خاصیت ضد خستگی چشم دارد.

کرم رفع تیرگی و سیاهی دور چشم: این کرم حاوی ویتامین C است که برای رفع سیاهی بسیار مناسب است.

کرم ضد پف چشم: پوست زیر چشم دارای کلاژن است و با بالا رفتن سن به مرور کلاژن خود را از دست می دهد و همین امر موجب پف در این ناحیه می شود. کرم مخصوص پف چشم حاوی پپتید و رتینول است که سبب تحریک کلاژن و تقویت دور چشم می شود.

در انتخاب کرم دور چشم توجه به برند و میزان اثر گذاری، غلظت و بافت کرم بسیار مهم است.کرم دور چشم در برند های متفاوتی عرضه شده اند از جمله:برند پریم، الارو، سینره، سی گل،LDORA ،HYDRODREM

فروشگاه تکدو انواع برندهای با کیفیت و مناسب را با در نظر گرفتن تمام موارد برای مشتریان عزیز موجود کرده است. شما می توانید مشخصات مربوط به هر برندی که می خواهید را در فروشگاه تکدو جست و جو و مشاهده کنید و با خیال راحت اقدام به سفارش کنید. محتوای هر محصول همراه با عکس و فیلم بصورت دقیق ثبت شده و توسط واحد فنی و مدیران تکدو تحلیل و بررسی می گردد.

مقایسه ( 0 مورد )