دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ
نوع

نمایش 1 - 3 کالا از 3

مداد ابرو

معمولا برای تمام خانم ها زیبایی صورت اهمیت بسیار زیادی دارد و همیشه به آن توجه زیادی می کنند.
اگر شما هم زیبایی صورتتان برایتان اهمیت زیادی دارد ما به شما کمک میکنیم تا به زیبایی دلخواه خود با کمترین هزینه دست پیدا کنید.
ابرو همیشه بیشترین تاثیر در زیبایی چشم ها و صورت را دارد.
با افزایش استرس و گاهی وراثت، ممکن است ابرو ها ریزش پیدا کرده و شما را اذیت کند؛ همچنین فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو هزینه های زیادی دارد. مداد ابرو ابزار زیبایی عالی برای افزایش رنگ طبیعی ابرو و ایجاد ابروهای عالی برای شماست! به شما این امکان را می دهد تا با مشخص کردن طرحی کلی، ابروهای خود را به راحتی شکل دهید و موهای اضافی را در جایی که ندارید بکشید. با مداد ابرو موهای اضافی روی پوست بین موهای ابروهای خود بکشید تا ابروهایتان پر و پررنگ به نظر برسند!

پیشنهاد ما به شما استفاده از مداد ابروهای با کیفیت می باشد که زیبایی ابروهای شما را چندین برابر می کند.
مداد ابروهایی که استفاده می کنید باید با رنگ قورت و چشم شما متناسب باشد.
مداد ابرو معمولا در رنگبندی های مختلف در بازار عرضه شده است.
۱-مداد ابرو قهوه ای
۲-مداد ابرو مشکی

چگونه رنگ مداد ابروی خود را انتخاب کنیم؟
اگر رنگی را انتخاب کنید که برای شما خیلی تیره است، ظاهر شما بیشتر از سنتان به تظر می رسد. به عنوان یک قاعده کلی، سعی کنید رنگی انتخاب کنید که به رنگ ابروی خود نزدیک باشد. بهترین و مرغوب ترین مداد ابروهای در بازار شامل فلورمار، اتود، دبورا، مودا، اسنس، گلدن رز، بورژوآ، لورآل، دو سه، فستیوال، آرت دکو، پرستیژ، بی یو، رویال اترنیتی، استودیو میکاپ و… می باشد.

همان طور که می دانید برای خرید مداد ابرو به دلیل حساس بودن ابرو، باید دقت زیادی کرد؛ تیم تکدو سلامت تمام محصولات خود را از نظر سلامت فیزیکی کالا تا زمان رسیدن مرسوله به شما تضمین می کند به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

مقایسه ( 0 مورد )