دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 5 کالا از 5

روغن مو

امروزه افراد به دنبال راه حل های طبیعی برای تقویت مو، ابرو و مژه های خود هستند. با خرید روغن مو می توانید موهای خود را تقویت کرده و آن ها را پر پشت کنید.
اول به جنس موهای خود دقت کنید اگر موهایتان چرب نیست آن موقع است که باید از روغن های گیاهی استفاده کنید. یکی از بهترین گزینه ها برای رشد و تقویت موها استفاده از روغن موهای گیاهی و طبیعی است که حاوی مواد مغذی، ویتامین ها، اسید های چرب و املاح هستند.
روغن های متفاوتی در سایت تکدو موجود می باشند که هر کدام از آن ها اثر و کاربرد منحصر به فرد خود را دارند.
روغن بادام، یکی از بهترین روغن ها برای موهای خشک است. نوع تلخ آن مناسب مو و نوع شیرین آن مناسب پوست است، با ترکیب با مواد شوینده اثر بخشی بیشتری دارد و موها را نرم و درخشان می کند.
روغن نارگیل، خاصیت مرطوب کنندگی بسیار قوی دارد و شوره سر را نیز برطرف می کند.
روغن آرگان، روغنی است که امروزه به عنوان اصلی ترین و بهترین روغن مو در دنیا شناخته شده است. این روغن برای موهای چرب و خشک مناسب است و به دلیل وجود ویتامین E و اسید های چرب مفید در ساختار آن، علاوه بر تقویت موها‌، شانه زدن موها را نیز راحت تر می کند.
این سه روغن، اصلی ترین و بهترین روغن مو موجود در محصولات مو هستند. علاوه بر این، روغن های کرچک، آووکادو، رزماری، مورد و … در سایت تکدو موجود می باشند.

نحوه استفاده از روغن مو

ابتدا چند قطره از روغن را کف دست ریخته دست ها را به هم بمالید بعد روغن را به انتهای مو بمالید بعد از آن روغن را به ساقه مو بمالید.
می توانید با روغن موها و پوست سر را ماساژ دهید.
برای جلوگیری از چرب شدن بیش از حد موها، می توانید موها را بعد از چند ساعت بشورید.

خرید اینترنتی روغن مو

در این دسته بندی می توانید انواع روغن های گیاهی، روغن تقویت کننده طبیعی رشد مو، مژه و ابرو، سرم مو و … را مشاهده کنید و بسته به نیاز موهای خود خرید خود را انجام دهید.

در سایت تکدو می توانید بهترین برند های روغن مو ایرانی و خارجی مانند: آرسلار، کامان، پنتن، او جی ایکس، امو، اوریفلیم و … را مشاهده کنید و بر اساس نیاز موهای خود خرید را انجام دهید.

مقایسه ( 0 مورد )