دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

فندک آشپزخانه

فندک یک محصول تولید کننده شعله است که مصرف کنندگان معمولاً از آن برای روشن کردن سیگار و.. استفاده می کنند، اگرچه ممکن است برای روشن کردن مواد دیگر استفاده شود.

فندک یکبار مصرف چیست؟

فندک یکبار مصرف فندکی است که نمی توان دوباره آن را با سوخت پر کرد یا از گازی مانند بوتان، ایزوبوتان، پروپان یا سایر هیدروکربن های مایع تحت فشار استفاده می کند و دارای قیمت کمی است.
فندک ها به دسته های مختلفی مانند فانتزی، بنزینی، اتمی، زیپو، گازی و.. تقسیم می شود.

فندک‌ های فانتزی:

به طور کلی فندک های جدید دارای ویژگی هایی هستند که آنها را برای افراد جذاب می کند. فندک‌های جدید شامل فندک‌هایی هستند که نشان می‌دهند شبیه به کالاهایی مانند شخصیت‌های کارتونی، اسباب‌بازی‌ها، تفنگ‌ها، ساعت‌ها، آلات موسیقی، وسایل نقلیه، حیوانات اسباب‌بازی، غذا یا نوشیدنی و..هستند.
بعضی فندک ها نیز شامل ویژگی های سرگرم کننده هستند، مانند جلوه های بصری مانند چراغ های چشمک زن یا جلوه های صوتی مانند نت های موسیقی.

فندک مخصوص کودکان:

فندک مخصوص کودکان جایگزین فندک واقعی است. فندک کودکان تقریباً ظاهر، اندازه، وزن و شکل فندکی واقعی را که برای استفاده توسط مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است، نشان می دهد. سوخت ندارد و همچنین باید از نظر تمام مشخصاتی که ممکن است بر مقاومت کودک تأثیر بگذارد، از جمله روش کارکرد آن، مشابه فندک واقعی باشد. با استفاده از این فندک، کودکانی که کنجکاو هستند دیگر خطری تهدیدشان نخواهد کرد.

فندک های زیپو:

فندک های Zippo نزدیک به 100 سال است که وجود دارند. آنها با چرخاندن یک چرخ جرقه بر روی سنگ چخماق داخل زیپو کار می کنند. این جرقه ای ایجاد می کند که سیال را در فتیله مشتعل می کند. برخلاف فندک های یکبار مصرف، فتیله Zippo تا زمانی که با بستن درب آن اکسیژن را قطع نکنید، روشن می ماند. حتی می توانید زیپو را مانند شمع روشن بگذارید. یک چیز عجیب در مورد فندک های Zippo این است که اگر مکرر از آن استفاده کنید، سوخت بیشتر دوام می آورد. اگر زیپو را اغلب روشن نکنید، ممکن است سوخت ظرف 3 تا 4 روز تبخیر شود.

از آنجایی که سوخت Zippo به سرعت تبخیر می شود، از آن ها برای انجام کار اضطراری توصیه نمی شوند. زیپو برای سیگاری‌های معمولی کاربرد بیشتری دارد.

بهترین برند های فندک:

بهترین برند فندک معمولا زیپو، بیک و.. می باشد. شما می توانید به راحتی این فندک ها را از سایت تکدو با کمترین قیمت تهیه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )