دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

دستمال سر و گردن

دستمال سر و گردن امروزه بسیار در میان افراد ترند شده است و جزو محبوب ترین اکسسوری های مردانه و زنانه به شمار می رود. دستمال سر و گردن دارای جنس و طرح های متفاوت و بسیار جذابی است که بسیاری از افراد را جذب خود می کند. دستمال سر و گردن دارای ابعاد و اندازه ی کوچکی است که استفاده از آن بسیار راحت و زیبا است. از دستمال سر و گردن برای هوای گرم تابستانی و بهار استفاده می کنند. از دستمال سر علاوه بر روسری به عنوان دستمال گردن، ماسک، پیشانی بند، مچ بند و… استفاده می شود و جنبه ی زییایی را به تیپ و استایل می دهد.

دستمال سر و گردن جنس های مختلفی دارد شما توجه داشته باشید که جنسی را انتخاب کنید که هیچ گونه حساسیتی به آن نشان ندهید. فروشگاه تکدو انواع دستمال سر و گردن را با عالی ترین کیفیت موجود کرده است. دستمال سر و گردن دارای ابعاد و وزن مختلفی است که باید توجه داشته باشیم طوری نباشد که بر روی سر یا گردن ما سنگینی کند همچنین جنس آن باید به گونه ای باشد که هوا و رطوبت به راحتی از بافت های دستمال خارج شود.در انتخاب و خرید دستمال سر و گردن باید بسیار توجه داشته باشیم زیرا در طول روز و بخصوص در هوای گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه اینترنتی تکدو سعی دارد که برای مشتریان عزیز عالی ترین محصول را با کیفیت و جنس عالی به انتشار قرار دهد و تمامی محصولات را با توجه به جزئی ترین مورد در فروشگاه موجود کرده است و مشخصات و اطلاعات مربوط به محصول را به صورت کامل و جامع در سایت گذاشته است و مورد بررسی و تحلیل مدیران تکدو و واحد فنی قرار می گیرد. فروشگاه تکدو اصالت و سلامت فیزیکی کالا به مشتریان می دهد.

ناگفته نماند فروشگاه تکدو در مناسبتی های ویژه تخفیف های باور نکردنی را برای شما عزیزان در نظر دارد پیشنهاد می کنیم این تخفیف های ویژه را از دست ندهید. قابل ذکر است که فروشگاه تکدو پاسخگوی 24 ساعته مشتریان می باشد. شما با ثبت سفارش خود محصول موردنظر را در کمترین زمان و بدون نقص دریافت خواهید کرد. با تکدو لذت خرید اینترنتی را تجربه خواهید کرد.

.

مقایسه ( 0 مورد )