دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

اجاق گاز

اجاق گاز یک وسیله ی بسیار کاربردی در آشپزخانه می باشد و از وسیله های ضروری در آشپزی است و زندگی بدون اجاق گاز بسیار دشوار است.
اجاق گاز در هر آشپزخانه ای با طرح و مدل های مختلفی وجود دارد. اجاق گاز از نظر طراحی، نوع و جنس متفاوت می باشد.

انواع اجاق گاز

  • اجاق گاز مبله
  • اجاق گاز کشویی
  • اجاق گاز صفحه ای
  • اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز مبله: به این نوع اجاق گاز فردار و کابینتی نیز گفته می شود. این مدل اجاق گاز دارای 4 یا 5 شعله می باشد.
اجاق گازکشویی: زیر مجموعه ای از گازهای مبله ای هستند محفظه ی فر در این گاز به صورت کشویی می باشد یعنی می توان به طور همزمان به پخت دو غذا اقدام کرد. این نوع گاز ظاهر زیبا و مرتبی دارد.
اجاق گازصفحه ای: اجاق گاز صفحه ای یا توکار بهترین انتخاب برای آشپزخانه های متراژ کم هستند. زیبایی و مناسب بودن این نوع گاز به قدری زیاد است که حتی در آشپزخانه هایی که محدودیت فضا ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع گاز فاقد فر است. در ساخت این نوع گازها از متریال های مختلفی مانند: شیشه، استیل و سرامیک استفاده می شود. حرارت این نوع اجاق ها توسط گاز یا الکتریسته تامین می شود.
اجاق گاز رومیزی: این نوع گاز تا حدودی شبیه به اجاق گاز رو صفحه ای می باشد. اما در خانه مورد استفاده قرار نمی گیرد و بیشتر در اداره ها و… ب کار می گیرند. این نوع گازها معمولا یک یا دو شعله دارند و به راحتی قابل حمل و جابه جایی هستند. این اجاق گازها قیمت کمتری نسبت به اجاق گاز های دیگر دارند.
اجاق گازها در سه نوع گازی، برقی و ترکیبی تولید شده اند.

اجاق گاز گازی: این نوع اجاق گاز بسیار رایج می باشد و به گاز شهری وصل می شود. در استفاده از این سوخت باید نکات ایمنی را رعایت کنیم تا گاز نشت نکند.
اجاق گاز برقی: از این دسته اجاق گاز کمتر استفاده می شود. اما اجاق گازهایی که به کمک الکتریسیته حرارت ایجاد میکنند بسیار مورد استقبال قرار گرفته و دارای ایمنی بسیار بالایی است.
اجاق گاز ترکیبی (برقی و گازی): از این نوع گازها از دو انرژی الکتریسته و گازی برای ایجاد حرارت و پختن غذا استفاده می شود.

برخی از اجاق گازها به دلیل سنگینی و جاگیر بودن شرایط را سخت تر می کند  و فضای زیادی از آشپزخانه را به خود اشغال می کند به همین دلیل اجاق گازهای تک شعله و دو شعله با متراژ کمی ساخته شده اند.
خرید اجاق گاز از جمله وسیله های است که باید به مدل،جنس، برند و… بسیار توجه کرد. فروشگاه تکدو سعی نموده بهترین برند و جنس را با مشخصات کامل و دقیق برای مشتریان عزیز موجود کند. با فروشگاه اینترنتی تکدو لذت خرید اینترنتی را تجربه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )