دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 6 کالا از 6

جیبی

بسیاری از افراد تمایل زیادی به استفاده از رایحه های مختلف عطر دارند و دوست دارند زمانی که وارد یک جمع می شوند بسیار خوشبو و معطر به نظر برسند. بوی خوب برای هر فرد نشان از شخصیت او دارد، امروزه عطرهای جیبی کار را راحت تر کرده اند و به راحتی در جیب پیراهن و داخل کیف جا می شوند و وزن بسیار کمی دارند.

در حالت کلی عطرها در دو نوع کلاسیک و مدرن موجود هستند و هر کدام از آن ها چندین رایحه دارند. به طور مثال، عطرهای کلاسیک دارای چند رایحه از قبیل یک گل، چند گل، رایحه چوب و رایحه شرقی بوده و عطرهای مدرن شامل رایحه های گل ترکیبی، گیاهان، اقیانوس مانند مدیترانه، مرکبات و میوه ها هستند.

انواع عطر جیبی

عطر جیبی آقایان: عطر های جیبی مردانه اغلب رایحه تندتری نسبت به سایر عطرها دارند. در سایت تکدو می توانید انواع عطرهای مردانه را در رایحه های فلفل، میوه و رایحه هایی با طبع خنک و گرم مشاهده کنید. از خوشبو ترین عطر های جیبی مردانه می توان ژک ساف،نایس پاپت، کراس، دکلت، آنیکا، اسکلاره، بیک و … نام برد.

عطر جیبی بانوان: عطر جیبی بانوان نیز مانند عطر جیبی آقایان از تنوع بسیار بالایی برخوردار است، از خوشبو ترین عطر های جیبی زنانه می توان به اسمارت کالکشن، جانرابر، شنل، ژک ساف، لاک، اسمارت، دندلیون، لنکوم و … اشاره کرد.

عطر جیبی کودکان: این محصولات رایحه ای ملایم دارند و کودکان می توانند این عطر های کوچک و سبک را به راحتی با خود به همره داشته باشند. انواع عطر جیبی کودکان: مالیزا، ژولییتا، عطرجیبی بیبی و …

فروشگاه اینترنتی تکدو بهترین برندهای عطر جیبی را با ضمانت اصالت کالا در اختیار شما قرار می دهد، شما می توانید برای تکمیل کردن استایل خود، عطر جیبی با رایحه ای منحصر به فرد را تهیه کنید و از خرید اینترنتی آسان و بی دغدغه لذت ببرید.

مقایسه ( 0 مورد )