دسته بندی محصولات
توالت زمینی
توالت زمینی
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

تجهیزات و قطعات سرویس بهداشتی

هر ساختمانی برای تکمیل شدن نیاز به تاسیسات و تجهیزاتی دارد که از اجزای حیاتی ساختمان محسوب می شود که این نیاز ها مربوط به بخش سیستم های حرارتی، دیداری، شنیداری و بهداشتی ساختمان برای فراهم آوردن راحتی و آرامش ساکنان ساختمان می باشد و لازم ضروری است.

سرویس بهداشتی از قسمت های مهم منزل می باشد که توجه به آن بسیار حائز اهمیت است. سعی کنید با تهیه تجهیزات مناسب و کامل، دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را شیک و زیبا کنید.

وجود تجهیزات بهداشتی علاوه بر زیبایی، باعث راحتی شما می شود پس به راحتی از آنها استفاده کنید. با اینکه سرویس بهداشتی مکانی کوچک در خانه شما می باشد اما تاثیر بزرگی در زیباتر نشان دادن منزل شما دارد پس در انتخاب آن مانند سایر قسمت های منزل دقت داشته باشید و هرگز از آن غافل نشوید.

معرفی تجهیزات سرویس بهداشتی  

تجهیزات سرویس بهداشتی شامل وسایل مختلفی می باشد که همگی مورد نیاز برای سرویس بهداشتی است وجود بعضی از آنها الزامی است و باید حتما آنها را تهیه کنید اما وجود بعضی از آنها اختیاری است و بستگی به سلیقه شما دارد که از آن استفاده کنید یا خیر. به طور مثال بعضی از افراد از قرار دادن حوله در سرویس بهداشتی خودداری می کنند پس دیگر نیازی به جا حوله ای ندارند.

حال به معرفی برخی از تجهیزات سرویس بهداشتی می پردازیم:

چاه بست توالت: چاه بست توالت ایرانی قطعه ای پلاستیکی و دایره ای شکل است که از ورود حشرات جلوگیری می کند و مانع از ایجاد بوی نامطبوع در سرویس بهداشتی می شود. 

آینه: آینه ای زیبا و متناسب با فضای سرویس بهداشتی از تجهیزات و قطعات سرویس بهداشتی می باشد. آینه یکی دیگر از تجهیزات سرویس بهداشتی است که تاثیر زیادی در مرتب بودن افراد محیط دارد، آینه ها انواع مختلفی دارند و برای فضای داخل سرویس بهداشتی طراحی شده اند.

روشویی: روشویی از جمله عوامل اصلی و ضروری در سرویس بهداشتی می باشد، معمولا جنس روشویی ها از فلز یا سرامیک است.

پایه رول دستمال کاغذی: یکی دیگر از تجهیزات سرویس بهداشتی پایه رول دستمال کاغذی است که کاربرد آن برای قرار دادن دستمال توالت می باشد و جهت استفاده راحت دارای غلطک برای چرخش دستمال توالت است. 

جا مسواکی: جا مسواکی از دیگر تجهیزات سرویس بهداشتی است که استفاده از آن بستگی به سلیقه شما دارد، به طور مثال اگر از آینه و باکس و یا روشویی کابینتی استفاده می کنید احتیاجی به جا مسواکی ندارید.

پمپ مایع دستشویی، جا صابونی، توالت فرنگی و ایرانی، تصفیه آب، فیلتر تصفیه آب، تجهیزات حمام و جکوزی، تجهیزات توالت و سرویس بهداشتی، زیرمجموعه بخش لوازم بهداشتی می باشد.

یکی  از نکات مهمی که باید گفته شود این موضوع است که شما می توانید تجهیزات بهداشتی خوب و با کیفیت را از سایت تکدو خریداری کنید. کیفیت بالای محصولات تکدو باعث شده است همواره طرفداران زیادی داشته باشد و از محصولات آن استفاده می کنند.

با خرید تجهیزات و قطعات سرویس بهداشتی از سایت تکدو فضای سرویس بهداشتی خود را جذاب و ماندگار کنید، ماندگاری را با محصولات تکدو تجربه کنید.

فروشگاه تکدو در مناسبتی ها تخفیف های ویژه ای را درنظر دارد که پیشنهاد ما این است تخفیف های ویژه را از دست ندهید.

 

 

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )