دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ
نوع

نمایش 1 - 1 کالا از 1

  • قیچی کات S.G.N

قیچی

به واسطه پیشرفت هایی که در صنایع مختلف به وجود آمده است، ابزارهای متعددی به منظور رفاه حال افراد و انجام دادن راحت تر و سریع تر کارهای مختلف، طراحی و ساخته شده اند. یکی از پرکاربردترین ابزارها، قیچی ها هستند. ابزار کار یک آرایشگر انواع قیچی های آرایشگری می باشد که در واقع طراحی، رنگ، مدل و انواع مختلفی دارند.

انواع قیچی

قیچی انواع مختلفی دارد، و هر قیچی کاربرد خاص خود را دارد ومی توانند هر کدام تغییراتی در موها ایجاد کرده و موها را مرتب کنند.

قیچی کات: قیچی آرایشگری کات به سه نوع تقسیم می شود

قیچی نوک تیز، مخصوص کار خطی و ظریف کاری مو

قیچی تیغه کوتاه، برای کوتاهی مو و پیتاژ های عمودی

قیچی تیغه بلند، مخصوص کوتاهی های صفر درجه

ست قیچی آرایشگری: این محصولات کوتاهی مو را بسیار دقیق انجام می دهند و باعث ایجاد موخوره روی مو نمی شوند. این قیچی به دلیل تیز بودن، مخصوص استفاده حرفه ای در آرایشگاه ها می باشد و این امر باعث می شود سرعت کوتاه کردن مو بالا رود. ست های قیچی شامل: قیچی معمولی، قیچی پیتاژ، شانه و … است.

از دیگر انواع مختلف قیچی، در سایت تکدو می توان به قیچی آرایشی اسکلاپ، قیچی ژاپنی، قیچی حرفه ای، قیچی پیتاژ، قیچی حرفه ای آرایشگری با تیغه های قابل تنظیم، قیچی های کم کردن حجم مو، قیچی های حالت دهی، قیچی تمپر و … اشاره کرد.

خرید قیچی در فروشگاه اینترنتی تکدو

شما می توانید با مراجعه به سایت تکدو، قیچی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با اطمینان از مرغوبیت و اصالت برند، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی تکدو این امکان را به شما می دهد تا از تخفیف های ویژه بهره مند شده و محصولات مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تهیه کنید.

مقایسه ( 0 مورد )