دسته بندی محصولات
ماسک صورت و بدن
ماسک صورت و بدن
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 8 کالا از 8

ابزار مراقبت پوست

داشتن پوست سالم و شاداب آرزوی همه ی خانم ها است. به طوری که طی استفاده مرتب از آن، استفاده از لوازم آرایشی را به حداقل رسانده و وضعیتی را ایجاد کرده است که خانم ها بیشتر از ابزار مراقبت پوستی تا لوازم آرایشی استفاده کنند.

مهم ترین نکته در مراقبت پوستی شست و شوی آن است و بعد از آن استفاده از انواع ماسک و آبرسان که به درخشانی و شادابی پوست ما بسیار کمک می کند. بسیاری از افراد به صورت مکرر از پاکسازی صورت استفاده می کنند که پیشنهاد نمی شود زیرا ممکن است پوست دچار مشکل شود و لایه محافظتی پوست را از بین ببرد.
ابزار مراقبت پوستی از انواع دستگاه های پاکسازی، اتوی صورت ، میکرو درم و… گرفته تا انواع ماسک، آبرسان، تونر، کرم دور چشم، میسلار واتر، سرم و… که تمام موارد برای صورت لازم است.

موارد ذکر شده همگی به شادابی و پاکسازی منافذ پوست کمک می کند و لایه بردار های فوق العاده ای هستند که از نفوذ آلودگی به پوست جلوگیری می کنند.

محصولات نظیر آبرسان، تونر،سرم و… از دسته مراقبت هایی هستند که باید جزو روتین ثابت قرار بگیرد این محصولات در برندهای مختلفی موجود است ازجمله: الارو، بیوآکوا، شون، مای، سینره، والنسی و… که برخی از آن ها را ما در فروشگاه تکدو موجود کرده ایم.

محصولات بهداشتی و ابزار مراقبتی پوست برندهای متفاوت و مختلفی دارند انتخاب ما باید برندی باشد که از نظر کیفیت و ترکیبات بسیار عالی باشد، زیرا محصولی که از نظر کیفیت سطح پایینی داشته باشد می تواند آسیب های جدی را به پوست ما برساند.

تیم تکدو کیفیت محصولات را بررسی کرده و سعی کرده است بهترین مارک و برند را در فروشگاه موجود کند. شما با انتخاب محصول مورد نظر در کمترین زمان و بدون نقص محصول خود را دریافت می کنید. در انتخاب محصول شما می توانید به بخش نظرات کاربران بروید و با استفاده از نظرات، محصولی بهتر انتخاب کنید.

تمام محصولات موجود در فروشگاه تکدو با مشخصات و محتوای کامل همراه با عکس و فیلم به نمایش مشتریان عزیز قرار گرفته و توسط مدیران تکدو تحلیل می گردد. با خرید از فروشگاه تکدو از سایر تخفیف ها نیز بهره مند شوید.

مقایسه ( 0 مورد )