دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

رژ لب جامد

رژ لب های جامد یکی از پرکاربردترین ابزارهای آرایشی است که برای رنگ کردن و آرایش لب استفاده می شود، رژ لب های جامد در شکل های مات، اکلیلی و مخملی به فروش می رسند که با توجه به نوع آرایش و سلیقه افراد می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

انواع رژ لب

در فروشگاه اینترنتی تکدو رژ لب های جامد در شکل و مدل های مختلفی به فروش می رسند.
رژ لب جامد معمولی یا پیچی، از متداول ترین نوع رژ لب است که در پوکه های پلاستیکی یا فلزی به فروش می رسد.
رژ لب مدادی نیز یکی از پرکاربردترین رژ لب ها میان خانم ها است و مهم ترین مزیت آن، آرایش لب دقیق تر و تمیزتر به واسطه تسلط بیشتر روی لب است. رژ لب های مدادی نیز مانند رژ لب های جامد معمولی از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند، و به علت دقت و ظرافت نوک رژ لب مدادی، می توان آن را بدون مداد لب استفاده کرد.
رژ لب جامد کاسه ای یا پالتی، که معمولا مورد استفاده میکاپ آرتیست ها بوده و با براش های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهم ترین مزیت های رژ لب های پالتی این است که مانند پالت سایه امکان ترکیب چند رنگ و رسیدن به رنگی خاص و منحصر به فرد را برای گریمور یا آرایشگر فراهم می کند.

برند رژ لب جامد

این محصول پرطرفدار، ساخته ی انواع برندهای معتبر جهانی است که به دلیل استفاده از مواد استاندارد و مورد تایید سازمان های بهداشتی و ایجاد تنوع در محصولاتشان، توانسته اند طرفداران بسیار را به خود جذب کنند. در فروشگاه اینترنتی تکدو می توانید خرید خود را از برند های معتبری همچون آرسلار، مای، کاپرا، مک، ویولت، لدورا و … انجام دهید.
شما می توانید انواع رژ لب های جامد مرغوب و با کیفیت را با قیمت های مناسب و حتی ارزان در فروشگاه اینترنتی تکدو مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )