دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 19 کالا از 19

کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب و استفاده از آن در روزمرگی برای مراقبت و حفظ سلامتی پوست در برابر خورشید بسیار ضروری است. استفاده از ضد آفتاب اولین و مهم ترین راه برای سلامت پوست در طولانی مدت است.
ضد آفتاب بعنوان یک کرم محافظتی در برابر نور خورشید است که از آفتاب سوختگی، پیری پوست و ایجاد لکه های ریز و درشت جلوگیری می کند.
استفاده از کرم ضد آفتاب به دلیل اینکه جزو محصولات آرایشی محسوب نمی شود و مراقبتی است هیچ گونه محدودیتی در استفاده آن برای آقایان وجود ندارد، حتی به دلیل اینکه آقایان بیشتر در معرض آلودگی هوا و نور خورشید قرار می گیرند استفاده از آن لازم و ضروری نیز است.

ضد آفتاب برندهای مختلفی دارد از جمله: الارو، نئودرم، آردن، سینره، فتودرم، بیزانس، پریم، سی گل، ژنوبایوتیک و… که تمام موارد ذکر شده در فروشگاه تکدو موجود و مشخصات و محتوای مربوط به هرکدام نیز ذکر شده است.

در انتخاب ضد آفتاب و پوست خود باید برندی را انتخاب کنید که با پوست شما سازگار باشد. انواع کرم ضد آفتاب، مناسب انواع پوست موجود می باشد، توجه داشته باشید ابتدا پوست خود را خوب بشناسید بعد اقدام به خرید و استفاده از ضد آفتاب بکنید، زیرا ممکن است بعد مدتی نوع پوست شما تغییر کند.

 spf یا میزان محافظت کرم از پوست مقدار متفاوتی دارد. باید گفت که میزان spf بالا و پایین هیچ ارتباطی با مقدار محافظت در مقابل نور خورشید ندارد، پس می شود گفت spf کرم ضد آفتاب نقش خنثی کننده ی میزان اشعه آفتاب را دارد و هرچقدر هم که میزان آن بالا باشد پوست ما هر دو سه ساعت یک بار به تمدید کرم نیاز دارد.

کرم ضد آفتاب در انواع و اشکال مختلفی ازجمله: لوسیون، اسپری، ژل و استیک و… وجود دارد.

شما می توانید محصول مورد نظر خود را در قسمت جست و جو سرچ بزنید و اقدام به ثبت سفارش کنید. با خرید از فروشگاه اینترنتی تکدو شامل تخفیف های ویژه نیز شوید.

مقایسه ( 0 مورد )