دسته بندی محصولات
دمپایی زنانه
دمپایی زنانه
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

کفش زنانه

کفش ها از اصلی ترین بخش استایل است و تاثیر بسیاری در تیپ و استایل هر خانمی دارد. هر چقدر لباس و استایل خانم ها عالی باشد اگر کفش مناسبی را انتخاب نکند تیپ و استایل را نقص دار خواهد کرد. هر تیپ و استایل کفش مناسب خود را دارد و انواع کفش برای موقعیت های مختلف عرضه شده اند. از جمله:

  • کفش تابستانی( مانند انواع صندل و کفش جلوباز)
  • کفش زمستانی(مانند انواع بوت و نیم بوت)
  • کفش ورزشی و طبی
  • کفش اسپرت و کالج
  • کفش مجلسی(پاشنه بلند، لژدار)

تنوع کفش خانم ها بسیار زیاد است و دارای طرح و جنس های مختلفی مانند: چرم طبیعی و مصنوعی، کتان و پارچه ای … هستند.

کفش تابستانی: این نوع کفش ها به دلیل باز بودن و جلوگیری از عرق کردن و بو گرفتن پا طرفداران زیادی دارد. صندل ها مناسب هوای گرم و شرجی هستند و دارای مدل های مختلف بند دار ، بدون بند، تخت و لژ دار هستند.

کفش زمستانی: کفش بوت و نیم بوت از کفش های کاربردی در هوای سرد است. نیم بوت و بوت در طرح و مدل های متفاوتی تولید شده اند که فروشگاه تکدو سعی نموده است بهترین کیفیت را برای مشتریان عزیز موجود کند. جنس این نوع کفش معمولا چرم است که امروزه در جنس های خز و جیر نیز تولید می شود.

کفش ورزشی و طبی: این نوع کفش برای خانم هایی که اهل فعالیت های فیزیکی و بدنی هستند کاربرد دارد و راه رفتن با آن ها بسیار راحت و سبک است. این نوع کفش ها بسیار مناسب برای فعالیت های روزمرگی است و از آسیب دیدگی پا جلوگیری می کند. کفش های طبی و ورزشی در طرح و مدل های مختلفی تولید شده اند. شهرام طب، فاشیون، پاتکان و … از بهترین برند های کفش طبی است. شما می توانید با مراجعه به سایت تکدو انواع طرح و برندهای مختلف کفش طبی و ورزشی را مشاهده کنید.

کفش کالج: کفش کالج زنانه ظاهری بسیار زیبا دارد و مناسب برای محل کار، دانشگاه و مراسمات مختلف است. این نوع کفش بدون بند و دارای کفی تخت است که می توان به راحتی از آن استفاده کرد. کفش کالج بیشتر در جنس های چرم یا نبوک تولید می شود.

کفش مجلسی( پاشنه بلند، لژدار ): این نوع کفش بیشتر در مراسم و مهمانی ها استفاده می شود و دارای رنگ و طرح های بسیار متنوع و جذاب است. کفش پاشنه بلند در مدل های مختلفی تولید شده است مانند پاشنه های میخی و پهن، که به دلیل ایجاد درد در قسمت کمر و ساق پا، پاشنه های پهن مناسب تر است. کفش های پاشنه بلند برای ساعت های طولانی توصیه نمی شود. کفش های لژ دار راحت تر از کفش های پاشنه بلند هستند.به همین دلیل می توانید کفش های لژدار را جایگزین آن ها کنید و ساعت های طولانی از آن استفاده کنید.

فروشگاه تکدو انواع کفش زنانه را با بهترین کیفیت و برند برای مشتریان عزیز موجود کرده است. تمام محصولات فروشگاه تکدو دارای ضمانت و سلامت فیزیکی کالا است و مشخصات مربوط به هر محصول، کامل همراه با عکس و فیلم انتشار داده شده است تا مشتریان بتوانند با دریافت اطلاعات کامل راجع به کالا، انتخابی درست داشته باشند. شما می توانید به راحتی سفارش کفش مورد نظر خود را ثبت کنید تا فروشگاه تکدو در کمترین زمان و بهترین بسته بندی محصول شما را ارسال کند.

مقایسه ( 0 مورد )