دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

دمپایی زنانه

دمپایی از آن دست پاپوش هایی است که به علت سبکی و راحتی استفاده می شود. دمپایی زنانه انواع گوناگونی دارد که در فصول مختلف می توان از آن استفاده کرد. فروشگاه اینترنتی تکدو، جهت سهولت کاربران دمپایی و رو فرشی با طرح ها و رنگ های مختلف در دسته بندی مد و پوشاک قرار داده است. شما می توانید بهترین دمپایی زنانه را از فروشگاه آنلاین تکدو استفاده کنید.

برندهای دمپایی زنانه
دمپایی زنانه که زیرشاخه کفش زنانه نیز محسوب می شود، که گستردگی بسیار زیادی دارد و به علت وجود برند های گوناگون، تنوع بسیاری را نیز مشاهده می کنید. برندهای گوناگونی از جمله کفش شیما، نیکتا، کروماکی، نسیم، شیفر، پاما و … در زمینه دمپایی فعالیت می کنند که متناسب با نیازتان از هر برندی که بخواهید می توانید دمپایی زنانه را خریداری نمایید.

انواع جنس دمپایی زنانه
دمپایی های زنانه را در مدل های گوناگون می توان یافت. برخی از آن ها را به صورت جلو بسته، رو باز، معمولی، لژ دار، لا انگشتی و … وجود دارد. بانوان عزیز می توانند دمپایی و روفرشی ها را در طرح ها و رنگ های مختلف در فروشگاه اینترنتی تکدو مشاهده کنند.
در تکدو می توانید انواع جنس های دمپایی زنانه از جمله چرم نرم، حوله ای، پلاستیکی، نمد، ابری و … را مشاهده کنید و متناسب با نیاز خود آن را تهیه کنید

مقایسه ( 0 مورد )