فیلترهای فعال

برند
رنگ
نوع
نوع شیکر

نمایش 1 - 38 کالا از 38

شب یلدا 🍉

زمان کمی مانده است که به بلندترین شب سال 1401 نزدیک شویم این شب برای همه ایرانی ها یک شب خاطره انگیز است اجداد ما ایرانیان هر سال این شب را جشن گرفته اند نام این شب هم به معنای زایش و تولد است که بر روی این شب نامگذاری شده است و به آخرین شب پاییز نزدیک می شویم. شب یلدا از مناسبتی های ویژه در سال است که مردم در سراسر کشور این شب را جشم می گیرند.

تکدو هم به عنوان یک برند ایرانی شب یلدای امسال تصمیم گرفت برای هموطنان ایرانی تخفیف ویژه در نظر گرفته شود تمامی محصولات با کمترین میزان سود در نظر گرفته شده است و حتی در بعضی از محصولات هزینه های سود را به صفر رسانده ایم تا هموطن ایرانی در این شرایط بد مالی بتواند با کمترین میزان پول یک خرید مطمئن و عالی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی تکدو در این مناسبتی متنوع ترین و بهترین تخفیف ها و هدایا را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.
شما عزیزان می توانید کادوی شب یلدا را بر اساس نیازمندی و سلیقه ی خود و طرف مقابل در فروشگاه اینترنتی تکدو با بهترین قیمت تهیه کنید. تمام محصولات دارای تخفیف و یکسری هدایا می باشد. فروشگاه تکدو در مناسبتی یلدا برای هر هزینه ای که بابت خرید محصولات می دهید، تخفیف هایی در نظر گرفته است که تنها زمان کمی برای استفاده از آن خواهید داشت.
اگر می خواهید بهترین کادوی شب یلدا را به عزیزانتان بدهید پیشنهاد ما خرید از فروشگاه تکدو می باشد که در کمترین زمان و کم ترین قیمت به دست شما می رسد. پس هرچه سریع تر اقدام کنید تا شامل تخفیف های ویژه شب یلدا بشوید.

و اما این کد تخفیف چه خواهد بود ؟

دو عدد کد تخفیف ویژه که شامل ارسال رایگان + هدیه + تخفیف بر روی مبلغ محصول خواهد بود این کد تنها برای دو نفر اول قابل استفاده خواهد بود پس حتما در صفحه شب یلدای 1401 تکدو همراه ما باشید. البته هنوز تمام نشده است ما برای شما هر روز یک تخفیف ویژه خواهیم داشت که در همین صفحه محصولات با تخفیف ویژه قرار داده خواهد شد.

پس از ثبت سفارش شما از خدمات فروشگاه تکدو مانند پشتیبانی رایگان، ارسال سریع،، هدیه و تخفیف های ویژه بهره مند خواهید شد.

یلدا مبارک :))))

مقایسه ( 0 مورد )