دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 5 کالا از 5

 • ماساژور رولی مدل FLEWLASS
  سبز تیره

  ماساژور رولی مدل FLEWLASS

  36,000 تومان
 • بازوی رفع خارش بدن
  سبز
 • دستگاه فیس براش سلیکونی و ماساژور فلاولس FLAWLESS CLEANSE
  کرمیکم رنگ
 • ماساژور پا تن زیب مدل Sandal
  آبیقرمز
 • ماساژور سر
  آبیقرمز
  تخفیف!

  ماساژور سر

  ناموجود

ماساژور

این روز ها با تغییر سبک زندگی که به سمت پشت میز نشینی سوق داده شده است، پس از چند سال فعالیت و انجام دادن کار های روزمره که معمولا با کارهای سنگین نیز همراه بوده است احساس کوفتگی، خستگی بدن و عضلات به سراغ افرد می آید که اگر به موقع برای رفع این مشکل اقدام نکنیم دچار عارضه های مفصلی و عضلانی می شویم همانطور که می دانید ماساژ یکی از متداول ترین روش هایی است که برای آرام کردن درد، رفع خستگی و همچنین ایجاد آرامش در جسم و روان کمک زیادی می کند. از آن جا که ماساژ تاثیر زیادی در بهبود و درمان برخی از بیماری ها مانند عارضه های عضلانی و مفصلی دارد، پزشکان زیادی استفاده از دستگاه ماساژور را تجویز می کنند.
ماساژورها کاربرد یکسانی دارند ولی بر اساس طرز استفاده در نوع های گوناگونی ساخته شده اند و افراد با توجه به نیاز خود می توانند هر کدام از آن ها را انتخاب کرده و در سایت تکدو خریداری نمایند.

می توان به دو مورد ماساژور اشاره کرد:
ماساژور برقی: به دلیل استفاده راحت از ماساژور برقی این مدل ماساژور بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. به علاوه این مدل ماساژور نیازی به صرف کردن انرژی فرد ندارد و به راحتی قابل حمل و جا به جایی است و می توان در منزل، محل کار و … از آن استفاده کرد.
ماساژور دستی: این مدل ماساژور به کمک نیروی انسان یا باطری کار می کند. به دلیل اینکه این مدل ماساژور به انرژی برق نیاز دارد در هر موقعیتی می توانید از آن استفاده کنید و همچنین به دلیل وزن کمی که دارد مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.
مدل های متفاوت دیگری از ماساژور را می توانید در دسته بندی سایت تکدو مشاهده کنید که با توجه به مورد مصرف ناحیه مورد نظر می توان آن ها را خریداری کرده و استفاده کنید.
ماساژور لرزشی: به دلیل داشتن 4 سر لغزنده می تواند نواحی مختلف بدن مانند کمر، شکم، دست و … را به خوبی ماساژ دهد و کوفتگی این قسمت ها را رفع می کند. برخی دیگر از ماساژور های لرزشی به دلیل داشتن سر های ضریف تر مناسب ماساژ صورت هستند. این ماساژور را هم به شکل دستی هم برقی می توانید خریداری نمایید.
ماساژور کمر: این ماساژور برای جلوگیری از درد ناحیه کمر مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب افرادی است که برای مدت طولانی یک جا می نشینند. این ماساژور به گونه ای تعبیه شده است که می تواند درد ناحیه کمر، کتف و شانه را برطرف کند.
ماساژور سر: می تواند با ماساژ پوست سر استرس و سر درد را کاهش دهد.

مقایسه ( 0 مورد )