دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 9 کالا از 9

اسپری مو

اسپری مو محلول حالت دهنده ی مو است که به صورت قطره ای روی سطح مو استفاده می شود. این محصول باعث تثبیت شدن مو و چسبندگی محکم آن ها می شود و از بهم ریختگی شان جلوگیری می کند.
اسپری مو یک وسیله ی لازم برای خانم ها و آقایان است که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، اسپری مو برای نگه داشتن فرم موها بسیار مناسب است و به موهایتان شکل دلخواه می دهد.

انواع اسپری حالت دهنده، نرم کننده، خوشبو کننده با برند و کارایی های متفاوت به بازار عرضه شده اند از جمله برندهای: سیلک، کالیون، آرکیا، بیول، فرگرانس و …

اسپری نرم کننده ی مو را بعد از استحمام و استفاده از مواد بهداشتی و آرایشی استفاده می کنند زیرا دارای ویتامین است و از شکنندگی مو جلوگیری می کند، و به کمک اسپری نرم کننده می توان گره ی موها را باز کرد و به راحتی موهای خود را برس بکشید.

برند اسپری های ذکر شده و موجود در فروشگاه تکدو، بسیار باکیفیت هستند. این اسپری ها قدرت نگه دارندگی بسیار بالایی دارند و دارای ویتامین B5 هستند که به نرم کردن و درخشندگی مو بسیار کمک می کنند علاوه بر این باعث سفیدک شدن و ریزش مو نمی شود.

اسپری مو باعث می شود موهای شما پُر پشت تر به نظر برسد و ظاهر جذابی به موی به شما بدهد. از اسپری مو می توان هر روز استفاده کرد زیرا آسیبی به مو نمی رساند. اما در حین استفاده از آن باید چند نکته را رعایت کنیم:

استفاده از آن بطور متوسط باشد یعنی، بیش از حد به موهایمان تافت نزنیم این موضوع درباره ی تمام محصولات آرایشی و بهداشتی صدق می کند که استفاده ی بیش از حد می تواند زیان آور باشد.

نکته دیگر، زاویه ی درست اسپری زدن و فاصله ی آن با موی ما است دست ما باید در 45 درجه قرار بگیرد و با حرکت مداوم اسپری کرد.

حین اسپری زدن سعی کنید به ریشه موها تافت نزنید زیرا باعث خشکی ساقه مو می شود. فروشگاه تکدو تمام تجهیزات آرایشی و بهداشتی را با مناسب ترین قیمت و کیفیت عالی و البته با در نظر گرفتن مواد به کار رفته در محصولات بهداشتی و آرایشی برای مشتریان عزیز موجود کرده است.

فروشگاه تکدو محتوای مربوط به هر محصول را با مشخصات کامل، همراه با عکس و فیلم برای شما به نمایش گذاشته است و توسط واحد فنی تکدو بررسی و تحلیل می گردد. با ثبت سفارش خود از فروشگاه اینترنتی تکدو، بسته مورد نظر خود را در کمترین زمان و بهترین بسته بندی تحویل بگیرید.

مقایسه ( 0 مورد )