دسته بندی محصولات
صندل مردانه
صندل مردانه
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

کفش مردانه

کفش شما، مهم ترین بخش پوشاک شماست. شاید در میان تنوع دیگر پوشاک به چشم نیاید اما همان تعداد محدود هم نشان دهنده اولویت های شما در انتخاب است.

کفش های مردانه از تنوع بسیار بالایی برخودار هستند و در هزاران مدل و رنگ های مختلف طراحی و تولید شده اند. برخی از کفش ها دست دوز و بسیار گران هستند زیرا از چرم و جیر تهیه شده اند. این نمونه از کفش ها برای مهمانی ها و عروسی ها بسیار مناسب هستند و می توان مدل های دیگر آن را با کت شلوار های رسمی ست کرد.

کفش اسپرت یا کفش ورزشی مردانه، دسته ای از کفش های پرکاربرد و پرطرفدار در جهان محسوب می شود که تنوع و گستردگی بسیار بالایی دارد. کفش اسپرت برای تحرک و فعالیت های ورزشی طراحی شده است اما همانطور که مشاهده می کنیم افراد برای رفتن به دانشگاه، سرکار، تفریحاتی مانند بازار، سینما و … هم از کفش ورزشی استفاده می کنند. تنوع و گستردگی این کفش ها موجب شده است تا برند های معروفی همچون آدیداس، نایک، ریباک، نیو بالانس و … در این زمینه ظاهر شوند و انواع کفش های ورزشی و اسپرت را عرضه کنند.

کفش های مجلسی، لباس رسمی و غیر رسمی را مناسب جلوه می دهند، مدل های مختلف کفش مردانه، مناسب موقعیت ها و لباس های مختلف است. از نمونه کفش های مجلسی موجود در سایت تکدو می توان به کفش مجلسی آکسفورد، کفش دربی، کفش چلسی، کفش لوفر، کفش چوکا و … اشاره کرد.

در سایت تکدو می توانید انوع کفش های مردانه مانند: کالج، بوت چلسی، بوت بند دار، چوکا، کفش ورزشی، صندل و … را مشاهده کنید و بر اساس نیاز خود خرید را انجام دهید.

برای خرید آنلاین کفش مردانه می توان از طریق فروشگاه اینترنتی تکدو اقدام کرد، تکدو بهترین و جدیدترین کفش های مردانه از برندهای ایرانی و خارجی را گردآوری کرده است.

مقایسه ( 0 مورد )