دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 5 کالا از 5

اسکاج و سیم ظرفشویی

 اسکاج و سیم ظرفشویی یکی از وسایل بسیار کاربردی و مهم در محیط اشپزخانه هستند البته باید توجه داشت که این وسایل برای پاک کردن سطوح دیگر نیز کاربردهای فراوانی دارد اسکاج ها انواع مختلفی در بازار دارند و همچنین دارای دو روی نرم و زبر هستند که روی زبر برای پاک کردن اجسام سخت کاربرد دارد و روی نرم برای اجسام حساس فلزی و غیر فلزی کاربرد دارد از جمله این موارد می توان به باقیمانده غذاهای چسبیده شده به ظروف اشاره نمود که به راحتی با دست و مایع ظرفشویی قابل جدا شدن نیست و اینجاست که یک اسکاج ظرفشویی به کمک شما خواهد آمد.

قیمت های اسکاج ها با توجه به نوع مواد استفاده شده در آن و کارخانه های تولید کننده متفاوت است و دارای برند های مختلفی است که ما در تکدو به تمامی جزئیات این محصولات اشاره می نماییم شما با بررسی قسمت مشخصات محصول می توانید به کاربردهای محصول پی ببرید ما در تکدو انواع اسکاج های ایرانی، اسکاج های خارجی را ثبت نموده ایم که بازدیدکننده بتواند طبق سلیقه و نوع کاربرد، محصول مورد نظر را انتخاب نماید. بطور مثال نوع زبری و سختی و یا اینکه محصول خاصیت آنتی باکتریال داشته باشد در شاخه اسکاج و سیم ظرفشویی حائز اهمیت است.

در تکدو شما به راحتی محصول مورد نظر را سفارش دهید و طی مراحلی بسیار ساده و بعد از پرداخت، آن را درب منزل دریافت کنید تمامی محصولات تکدو دارای گارانتی اصالت سلامت فیزیکی کالا هستند اسکاج یک وسیله کاربردی برای شماست پس حتما با دقت موارد گفته شده در صفحه محصولات را مطالعه کنید.

اسکاج و سیم ظرفشویی انواع مختلفی دارند از جمله  انواع اسکاچ: ابر اسکاچ، سیم ظرفشویی، ابر سیم، ابر متالیک، اسکاچ خورشیدی، اسکاچ آنتی باکتریال و … را دارند که ما به خاصیت و نوع کار هر نوع بصورت کامل پرداخته ایم.

مقایسه ( 0 مورد )