دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

هفت سنگ

بازی هفت سنگ یک بازی ساده و پرنشاط برای کودکان و نوجوانان است که با هدف به کارگیری حواس گوناگون، آموزش کار تیمی و روحیه‌ی از خودگذشتگی پایه گذاری شده است. برای انجام این بازی تنها به یک توپ و هفت عدد سنگ احتیاج دارید، چه خوب است که وسایل این بازی را از سایت و فروشگاه آنلاین تکدو تهیه کرده و در اختیار کودکانتان قرار دهید.
هفت سنگ یک بازی کاملا ایرانی است و متناسب با فرهنگ و سنت های اصیل ایرانی که بر پایه همکاری، دورهمی و هم فکری است طراحی شده است. هفت سنگ از پر طرفدارترین بازی و سرگرمی های کودکان و بزرگسالان بوده است و شما از هر کجای ایران می توانید از سایت و فروشگاه آنلاین تکدو وسایل مورد نیاز بازی هفت سنگ را سفارش دهید و با توجه به تیم پشتیبانی سایت تکدو تجربه ای خوب و دلپذیر از خرید آنلاین داشته باشید.
هفت‌ سنگ، تمرین همکاری و زندگی اجتماعی است. هفت سنگ طراحی شده است تا بچه‌ها بیاموزند بدون همکاری احتمال باخت وجود دارد و خطای یک نفر میتواند تمام زحمات یک تیم را بر باد دهد. 

آموزش کنترل بر هیجانات، سرعت‌ عمل، دویدن و مبارزه برای پیروزی از جمله ویژگی های خوب بازی هفت سنگ است. اگر شما هم مجذوب این بازی اصیل ایرانی شده اید خوب است بدانید که با سایت و فروشگاه آنلاین تکدو می توانید این بازی جذاب را تهیه کنید.
شاید برای شما جالب باشد که چرا نام این بازی را هفت سنگ گذاشته اند؟ چرا نام این بازی شش یا هشت سنگ نیست؟ باید بگوییم که عدد هفت از گذشته مورد توجه اغلب ادیان و فرهنگ ها و کشورهای گوناگون بوده و در میان ایرانیان و آثار به جا مانده از دوران هخامنشیان هم این عدد به چشم می خورد.
امروزه شما می توانید وسایل مورد نیاز این بازی پر رمز و راز و سنتی ایرانیان، یعنی هفت سنگ را از فروشگاه آنلاین تکدو خریداری کنید.
پیشنهاد ما به شما تکدو است زیرا تمام محصولات دارای ضمانت سلامت و اصالت کالا هستند و تیم پشتیبانی تکدو خیال شما را از بابت کیفیت کالاها راحت میکند.

مقایسه ( 0 مورد )