دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

جا مسواکی

در دنیای امروز توجه به بهداشت علی الخصوص بهداشت دهان و دندان امری واجب است چرا که لبخند شما و دندان های شما در زیبایی ظاهری شما تاثیر بالایی دارد. بنابراین جهت مراقبت از دندان ها لازم است پیوسته از آن مراقبت کنید و در شبانه روز ۳ باز مسواک بزنید. برای نگهداری و سالم نگه داشتن مسواک می توانید از جا مسواکی استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی تکدو کار را برای کاربران راحت کرده است چرا که شما انواع جا مسواکی را در طرح ها و رنگ های مختلف را می توانید در دسته بندی کوهنوردی و سفر مشاهده کنید.

انواع جا مسواکی

یکی از مهم ترین تجهیزات سفر جا مسواکی است که می توانید با خود به هر کجا که می خواهید ببرید. انواع گوناگونی جا مسواکی وجود دارد که بر اساس جنس، دیواری یا ایستاده بودن، داشتن درپوش و … آن را دسته بندی می کنند.
اغلب جا مسواکی ها از جنس پلاستیک هستند که به راحتی با هر گونه فشار و ضربه ای ترک بر نمی دارند البته این نکته را متذکر می شوم که هنگام خرید به جنس آن توجه کنید.
نگهدارنده مسواک دیواری یا ایستاده نوع دیگری از دسته بندی هستند. دیواری ها همان طور که از اسمش معلوم است به دیوار وصل می شوند و مناسب برای سفر نیستند اما نگهدارنده ایستا را می توان در سفر نیز به کار برد.
نوع دیگر دسته بندی جا مسواکی این است دارای در پوش هستند و یا خیر. تجهیزات دارای درپوش مسواک شما را از هرگونه آلودگی حفظ می کند و برای سفر بسیار مناسب است.
لازم به یادآوری این نکته نیز هست که هر کدام از نگهدارنده های مسواک ابعاد و اندازه های محتلفی دارند که شما باید متناسب با تعداد مسواک و خمیر دندانی که قصد دارید داخل آن قرار دهید، جا مسواکی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

انواع برند جا مسواکی

بیشتر از مسواک، نگهداری از آن اهمیت بالاتری دارد. با توجه به این موضوع برندهای مختلفی از جمله اسپادانا، باران، اطلس، بانیو، لیمون، ایکیا و صد ها برند دیگر در حال ساخت انواع نگهدارنده مسواک می باشند. در فروشگاه اینترنتی تکدو انواع جا مسواکی ها را می توانید مشاهده و خرید نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )