دسته بندی محصولات
بارفیکس
بارفیکس
تجهیزات ایروبیک و تناسب اندام
تجهیزات ایروبیک و تناسب اندام
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 12 کالا از 12

ورزش هوازی و بدنسازی

ورزش های هوازی یعنی ورزش هایی که برای تقویت استقامت انجام می گردد. بدنسازی هم به معنای تقویت عضلات و فرم دادن به بدن یا همان تناسب اندام است.

ورزش های زیادی در زیر شاخه ورزش های هوازی و بدنسازی وجود دارند، انجام این ورزش ها به لوازم مخصوصی نیاز دارند که می توانید آنها را از فروشگاه اینترنتی تکدو تهیه کنید مانند:

کش بدنسازی: کش های بدنسازی یکی از لوازم اصلی برای تقویت عضلات دست و پا است. ترابند، تن زیپ و لایو جزو بهترین برند های کش های ورزشی هستند. انواع مختلفی از کش های ورزشی در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود است.

زیر انداز یوگا: زیرانداز ها مهم ترین وسیله برای انجام ورزش یوگا هستند. پرانا، جید، گایام و لایفورم از معروف ترین و بهترین برند های مت یوگا (زیرانداز یوگا) هستند. فروشگاه اینترنتی تکدو مت های یوگا را در بهترین برند ها عرضه می کند.

دمبل ها: دمبل ها اصلی ترین وسیله بدنسازی هستند به طوری که به عنوان نماد بدنسازی شناخت می شوند، دمبل ها اصلی ترین وسیله برای تقویت عضلات جلو بازو و پشت بازو است. معروف ترین برند های دمبل ها عبارتند از: رکورد، پویا و مکسول. فروشگاه اینترنتی تکدو دمبل ها را با بهترین کیفت و قیمت مناسب به فروش میرساند.

طناب ورزشی: طناب ها علاوه بر لاغری و تناسب اندام باعث چابکی نیز می شوند به طوری که تمام ورزشکاران حرفه ای از طناب ها برای افزایش چابکی خود استفاده می کنند.تن زیپ، فلکس، بولت و کور اف اکس از بهترین برند های طناب ها هستند. تکدو انواع مختلفی از طناب ها را در فروشگاه اینترنتی خود موجود کرده است.

فنر کروشه، حلقه تقویت مچ، میله بارفیکس و تمامی لوازم مناسب ورزش های هوازی و تناسب اندام را می توانید از فروشگاه اینترنتی تکدو تهیه کنید، فروشگاه اینترنتی تکدو یک فروشگاه اینترنتی گسترده است که بسیاری از لوازم مورد نیاز ورزشی را در وبسایت خود برای خرید شما عزیزان قرار داده است.

مقایسه ( 0 مورد )