دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 5 کالا از 5

کیف و کوله

کیف و کوله از مهم ترین وسایل مورد نیاز عموم مردم است. برای مثال دانش آموزان و دانشجویان برای حمل کتاب و وسایل های خود به کیف و کوله پشتی نیاز دارند یا کوهنوردان برای حمل تجهیزات کوهنوردی به کوله پشتی احتیاج دارند. ساخت کیف و کوله باعث راحتی بسیاری از افراد شده است و امروزه انواع کیف و کوله در طرح، جنس و رنگ های متفاوت تولید شده است. کیف ها در جنس های متنوع مانند جین، پارچه ای، چرم، برزنتی و … ساخته شده اند. در استفاده از جنس چرم، باید بسیار مراقب بود که خراب نشود تا همیشه سالم بماند

انواع کوله پشتی مانند:

  • کوله پشتی دانشجویی
  • کوله پشتی ورزشی
  • کوله پشتی هولوگرامی
  • کوله پشتی مسافرتی

کوله پشتی دانشجویی: کیف های دانشجویی از پرطرفدارترین مدل کیف ها در بین جوانان هستند. هر دانشجو و دانش آموزی برای حمل کتاب، لپ تاپ و وسایل خود به کیف نیاز دارند. سبک بودن کوله و اندازه ی آن برای دانشجویان بسیار مهم است.

کوله پشتی ورزشی: خانم ها و آقایانی که ورزشکار هستند برای حمل لوازم ورزشی خود به کیف نیاز دارند می توانند از کوله پشتی های ورزشی استفاده کنند. انواع کیف های ورزشی و شوزبگ در طرح های نایک، آدیداس، گوآل و… با بهترین کیفیت و جنس در فروشگاه تکدو موجود است.

کوله پشتی هولوگرامی: کیف هولوگرامی با ظاهری زیبا و در اندازه و طرح های متفاوتی طراحی و تولید شده است. کیف هولوگرامی به دلیل شکل ظاهری و طرح فانتزی خواهان زیادی دارد.

کوله پشتی مسافرتی: استفاده از کیف مسافرتی برای جا دادن لوازم، به راحتی مسافر بسیار کمک می کند و وجود آن بسیار ضروری است. مسافران یا کوهنوردان باید کیف یا کوله ای به همراه داشته باشند تا با آرامش خاطر، از سفر خود لذت ببرند.

کیف و کوله پشتی در طرح و رنگ های متنوعی تولید می شود که فروشگاه تکدو این امکان را به شما می دهد که با توجه به سلیقه ی خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. فروشگاه تکدو در کمترین زمان و بهترین بسته بندی محصول شما را ارسال خواهد کرد.

مقایسه ( 0 مورد )