دسته بندی محصولات
آدامس مو
آدامس مو
اسپری مو
اسپری مو
رنگ مو
رنگ مو
روغن مو
روغن مو
سرم مو
سرم مو
شامپو
شامپو
ماسک مو
ماسک مو
واکس مو
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 12 کالا از 58

مواد آرایش مو

امروزه با لوازم آرایش مو اغلب خانم ها در منزل موهای خود را به بهترین شکل آرایش می کنند. مدل های مختلفی وجود دارد که با کمی تمرین قابل یادگیری است. برای آرایش مو به لوازمی مانند سرم مو، رنگ مو، حالت دهنده مو و… نیاز است تا بتوان راحت و سریع موها را آرایش کرد.

انواع محصولات آرایش مو

رنگ مو: انتخاب رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد و یکی از پر استفاده ترین محصولات آرایشی خانم ها است که برای رنگ کردن مو ها به منظور افزایش زیبایی استفاده می شود. برای انتخاب رنگ مو باید رنگی را انتخاب کرد که به اجزای صورت بیاید و با صورت منطبق باشد.

دکلره: دکلره یا بلیچینگ روشی است که در آن رنگدانه های مو رنگ طبیعی خود را از دست می دهند و می توان از هر رنگی بر روی مو ها استفاده کرد.

سرم – روغن مو: سرم و روغن برای شفاف و مرطوب کردن موهای خشک و مرطوب استفاده می شود.

موس مو : برای موهای معمولی عالی است چون موها را به صورت خیلی طبیعی حجیم می کند.

اسپری مو: از بهترین محصولات جهانی است بر روی هر مدل مویی استفاده می شود.

ژل مو: ژل مو یکی از قدرتمند ترین حالت دهنده ها است برای حالت دادن به موهای کوتاه که باید ثابت بمانند استفاده می شود.

واکس -پماد مو: محصولات واکس قدرت حالت دهندگی بالایی دارند با استفاده از واکس یا پماد، موها دارای انعطاف پذیری و حرکت بیشتری نسبت به ژل هستند.

کرم های حالت دهنده مو : رشته های مو را نرم می کند و باعث تقویت مو می شود، کرم حالت دهنده مو باعث می شود تا مو ها به صورت طبیعی حالت بگیرند، پس مو ها سنگین نمی شود و حالت چسبناک و روغنی به خود نمی گیرد.

فروشگاه اینترنتی تکدو به عنوان فرشگاهی معتبر خیال شما را از کیفیت و اصالت محصول آسوده میکند و تمامی محصولات را با کمترین قیمت به فروش می رساند.

 

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )