دسته بندی محصولات
اسپری
عطر جیبی
جیبی
عطر زنانه
زنانه
عطر و اسپری کودک
کودک
عطر و ادکلن مردانه
مردانه
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 12 کالا از 23

ست ادکلن و اسپری

وقتی نوبت به انتخاب ادکلن و اسپری می رسد، تنها ویژگی مد نظر ما برای انتخاب کردن این است که تمام طول روز ادکلن یا اسپری رایحه خوب خود را روی لباس یا بدن حفظ کند. اولین و واضح ترین خاصیت ادکلن و اسپری، بوی خوش آن است. اسپری و ادکلن ها با رایحه خاص و جذابی که دارند بوی خوش را به بدن شما می دهند، همین موضوع به تنهایی برای تقویت روحیه و ایجاد حس و حالی مثبت در شما کافی است، خرید و استفاده از ادکلن و اسپری این روزها بخشی از خوش پوشی واستایل هر فرد به حساب می آید.

امروزه ادکلن و اسپری ها در جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و بسیاری از افراد در انتخاب آن وسواس بخرج می دهند و هر بو و رایحه ای را انتخاب نمی کنند، نه تنها به عنوان یک کالای لوکس، که یکی از مهم ترین ویژگی های پاکیزگی و همچنین جزء اصلی ترین لوازم خصوصی هر فردی به شمار می آید.
ادکلن و اسپری ست مردانه و زنانه زیادی توسط کمپانی های مختلف تولید شده اند که با فرمولاسیون خاص، ترکیب های طبیعی و استفاده از رایحه های نادر و ویژه به فروش می رسد.

از بهترین برندهای ادکلن و اسپری ست می توان به CAPITAN BLACK،  REBUL، CARBON، RAPHAEL LEXUS،  WOOD COFFRET،CUAVE، CHANEL، LEGEND، SHALIS، RIO PICASSO و … اشاره کرد.
برای ماندگاری بهتر ادکلن و اسپری می بایست ادکلن و اسپری خود را 14 الی 20 سانتی متر از خود دور کرده و دو بار اسپری کنید. برای پخش بوی بهتر می توانید روی نبض های خود مانند مچ و گردن اسپری کنید.
فروشگاه اینترنتی تکدو، با ارائه بهترین و با کیفیت ترین برندهای مطرح دنیا، به شما کمک می کند تا لوکس ترین ادکلن و اسپری ها را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

 

مقایسه ( 0 مورد )