دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

زنانه

وقتی موضوع عطر و ادکلن مطرح می شود ترجیحات شخصی و سلایق افراد نشان داده می شود. برخی افراد به ادکلن های سنگین و گرم و برخی دیگر عطر و ادکلن های سرد و ملایم را ترجیح می دهند. در واقعیت عطر و ادکلنی که ما استفاده می کنیم نشان دهنده شخصیت و برخی از خصوصیات ما می باشد.
پنج نوع دسته بندی عطر و ادکلن زنانه در جهان وجود دارند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص خود هستند.
شرقی: عطر های شرقی ترکیبی از مشک، کهربا، عود و دارچین است. این دسته عطر های سنگین، قوی و غنی هستند و برای خانم هایی که می خواهند اسرار آمیز باشند بسیار مناسب است. عطر های شرقی نماد قدرت، ظرافت و لوکس بودن هستند.
این دسته از عطر و ادکلن ها معمولا برای شب استفاده می شود.
چوب: عطر هایی با رایحه گرم و صمیمی که قطعا اولین انتخاب زنان جدی می باشد. این دسته از عطر و ادکلن ها ترکیبی از صندل و ادویه جات هستند و این به آن ها گرما می بخشد و به دلیل گرمای آن معمولا این دسته از عطر ها در زمستان مورد استفاده قرار می گیرد.
شیرین: این گروه از عطر ها بویی شبیه خوراکی های شیرین، کارامل یا آبنبات دارند. این دسته از عطر ها را خانم های جوان به خاطر حس سر زندگی و شادی بیشتر دوست دارند و از آن ها برای فعالیت های روزانه، محل کار و دانشگاه استفاده می کنند.
گل و میوه ها: شامل ترکیبی از گل ها و میوه هایی مانند رز سرخ، بنفشه، نارنج، انبه، یاس و … می باشند.
سرد: عطر و ادکلن های سرد باعث می شوند که شما حس نشاط داشته باشید و معمولا در تابستان مورد استفاده قرار می گیرند.

برند های عطر و ادکلن زنانه
SHAMYAS، BVLGARI، CHANEL، DIOR و … از برند های مشهور عطر و ادکلن هستند که شما می توانید بر اساس سلیقه خود عطر و ادکلن مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید.
فروشگاه اینترنتی تکدو سعی دارد تا با کلکسیونی از عطر و ادکلن های زنانه به شما کمک کند تا همیشه خوشبو و جذاب به نظر برسید.

مقایسه ( 0 مورد )