دسته بندی محصولات
دوچرخه
دوچرخه
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

ورزش های سواری

ورزش های سواری هیجان انگیز، لذت بخش و در عین حال چالش براگیز است. از سوی دیگر ورزش های سواری بهترین تمرین برای داشتن امید و غلبه بر مشکلات بیرونی است.  ورزش های سواری به ورزش هایی گفته می شود که با وسایل نقلیه انجام می شوند.

ورزش هایی مانند: دوچرخه سواری، موتور سواری، دوچرخه سواری، سوارکاری و …

دوچرخه و لوازم دوچرخه سواری

برای داشتن تناسب اندام و سلامتی بدن باید ورزش کنید و تحرک داشته باشید، یکی از این ورزش ها دوچرخه سواری است. دوچرخه سواری منظم یکی از بهترین راه ها برای کاهش خطر مشکلات سلامتی مرتبط با سبک زندگی بی تحرک است.

در سایت تکدو می توانید انواع دوچرخه در مدل های مختلف را مشاهده کنید.

دوچرخه های ساده: این مدل از دوچرخه ها برای بازی کردن و سرگرمی کودکان بسیار مناسب است.

دوچرخه های کوهستان: دوچرخه های کوهستان بسیار حرفه ای تولید شده اند تا در هنگام دوچرخه سواری در کوهستان با مشکل رو به رو نشوند.

دوچرخه های حرفه ای: این مدل از دوچرخه ها مخصوص مسابقه هستند و با طراحی مخصوصی که دارند بسیار سبک هستند تا شتاب دوچرخه زیاد باشد و فرد دوچرخه سوار کمتر خسته شود.

دوچرخه های برقی: این مدل از دوچرخه ها دارای یک موتور برقی هستند تا در هنگام دوچرخه سواری فشار زیادی به بدن وارد نشود.

 لوازم سوارکاری

سوارکاری از پر طرفدار ترین و قدیمی ترین رشته های ورزشی است، سوارکاری علاوه بر اینکه یک ورزش محبوب است یک تفریح پرطرفدار نیز است، از انواع لوازم سوارکاری می توان به:

زین: زین ها اصلی ترین وسیله سوارکاری هستند، زین ها در جنس های مختلف و با کیفیت های متفاوت در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

کله گیر اسب: کله گیر برای مسیر دادن به اسب و کنترل اسب مورد استفاده قرار می گیرد.

گتر و بوت سوارکاری: گتر و بوت سوارکاری به گونه ای تولید شده اند که از ورود شپش و حشرات پوست اسب به درون لباس جلوگیری کنند.

کلاه سوارکاری: کلاه ها از وسایل ایمنی مهم برای سوارکاری است تا اگر فرد سوارکار از روی اسب افتاد و به زمین برخورد کرد، هیچ ضربه ای به مغز وارد نشود.

از سایر لوازم سوارکاری موجود در سایت تکدو می توان به سینه بند اسب، مچ بند استراحت اسب، برس بدن اسب، نمد زیر زین اسب، لاستیک دهنه اسب، عرق گیر اسب، شلاق اسب و … را نام برد.

تکدو تمامی وسایل و لوازم ورزش های سواری را به فروش می رساند، لوازم ورزش های سواری موجود در تکدو با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می شود.

 

مقایسه ( 0 مورد )