دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

برند
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

لوازم جانبی شنا

ورزش های آبی از پر طرفدارترین رشته های ورزشی در جهان است که دارای چندین ورزش است که پر طرفدارترین آنها شنا است.

لوازم جانبی شنا شامل لوازمی مانند:

انواع تخته: تخته شنا در طرح های موشکی، کوسه ای، مستطیلی و معمولی و در رنگ های آبی، قرمز، زرد، سبز، نارنجی، بنفش و… وجود دارد.

گوش گیر: گوش گیر ها در جنس های فوم و پلاستیک و در رنگ های سبز، آبی، قرمز، سیاه و … در بازار و فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

دماغ گیر: دماغ گیر ها در جنس های فلزی و پلاستیکی در رنگ های سبز، آبی، قرمز، نارنجی و مشکی با گوش گیر ها موجود هستند.

جلیقه شنا: جلیقه شنا در طرح های تیوپی، بادکنکی، معمولی و بازوبند، در مدل های باد شونده و آماده در بازار و فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

اسنورکل شنا: اسنورکل یا همان لوله نفس گیری یکی از وسایلی است که معمولا غواصان از آن استفاده می کنند و می توانید در استخر هم، از آن استفاده کنید. اسنورکل در رنگ های مختلف و در مدل های قوسی و خطی که معمولا هم به عینک متصل هستند در فروشگاه اینترنتی تکدو موجود هستند.

فین شنا: این وسیله به افزایش شتاب و سرعت فرد شناگر در حین شنا کردن یا غواصی بسیار کمک شایانی می کند که مانند کفش سایز بندی شده است و فین ها معمولا سیاه و آبی هستند و بسته به سایز پا فین بزرگتر و کوچکتر است.

ست شناور ساز: این ست یک ست فوق العاده است که دارای یک جلیقه نجات است که خود به تنهایی می تواند فرد را شناور کند، بازو بند نجات که باعث می شود تا راحت تر روی آب شناور باشید و پا بند و مچ بند که کمک می کند تا بدن کامل روی آب باقی بماند.

 

مقایسه ( 0 مورد )