دسته بندی محصولات
آشپزخانه
آشپزخانه
حمام و سرویس بهداشتی
حمام و سرویس بهداشتی
دکوراتیو - لوازم تزئینی
دکوراتیو - لوازم تزئینی
سرو و پذیرایی
سرو و پذیرایی
لوازم خانگی برقی
لوازم خانگی برقی
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلترهای فعال

نوع
برند
رنگ

نمایش 1 - 60 کالا از 123

خانه و آشپزخانه

 آشپزخانه از پر رفت و آمد ترین بخش منزل است، پس باید به گونه ای ظاهر زیبا داشته باشد که افراد خانه و هرکس که در آنجا حضور دارد حس خوب و آرامی بگیرد. خانه و آشپزخانه برای زیبا و مرتب تر نشان دادن نیاز به تمام وسایل هایی دارد که علاوه بر ضروریت، جنبه ی تجملاتی نیز دارند.

لوازم خانه و آشپزخانه شامل سرویس های آشپزخانه مانند استند، سرویس چاقو و ابزارها، ادویه جات، انواع ظروف پخت و پز، نظافت و انواع ظروف و قالب پلاستیکی… است.

برای منظم شدن فضای آشپزخانه می توان از انواع ادویه جات ها و استند استفاده کرد که علاوه بر کاربرد بسیاری که دارد، دارای ابعاد بسیار مناسبی است که در هر گوشه ای از آشپزخانه جا به جا می شود و باعث مرتب به نظر رسیدن خانه و آشپزخانه می شود.

ظروف پخت و پز دارای جنس های متنوع و مختلف از جمله جنس آلومینیومی، سرامیکی، استیل، چدن، مس و … هستند که فروشگاه تکدو سعی نموده است تمام محصولات را با تمامی مشخصات و اطلاعات در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد که توسط مدیران تکدو و واحد فنی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.

فروشگاه تکدو تمامی محصولات را همراه با عکس و فیلم در سایت گذاشته و هیچ گونه تفاوتی با خود محصول ندارد، پس با خیال راحت می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فروشگاه تکدو دارای پشتیبانی 24 ساعته است و تمام محصولات را در کمترین زمان و بدون نقص ارسال خواهد کرد و قابل ذکر است که فروشگاه تکدو در مناسبتی ها تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان در نظر گرفته که پیشنهاد می کنیم این تخفیف ها را از دست ندهید با فروشگاه تکدو لذت خرید اینترنتی را تجربه خواهید کرد.

مقایسه ( 0 مورد )