برند
رنگ
نوع شیکر

نمایش 1 - 10 کالا از 10

قمقمه و شیکر

قمقمه و شیکر، ظرفی کاربردی برای نگه داشتن انواع مایعات و نوشیدنی های گرم و سرد است که می توان در هر جایی که به آن نیاز داریم، با خود به همراه داشته باشیم. قمقمه و شیکر یکی از مهم ترین تجهیزات ورزشی بسیاری از ورزشکاران بدنسازی، فیتنس و کراس فیت و… است که طی تمرینات خود نیازمند به آب و تغذیه می شوند، به این منظور همراه داشتن یک شیکر برقی بدنسازی می تواند بسیار به کار آن ها بیاید.

تفاوت قمقمه و شیکرها در جنس و اندازه و بدنه ی آن است. قمقمه ها در جنس فلزی، شیشه ای، پلاستیکی با طرح و مدل های مختلف وجود دارند که اغلب از جنس پلاستیکی استفاده می کنند. در استفاده از قمقمه های پلاستیکی باید به چند نکته توجه داشته باشیم مثلا از ریختن مایعات داغ به داخل آن خودداری کنیم زیرا به دلیل جنس پلاستیکی بطری امکان تغییر مزه و طعم آن وجود دارد و همچنین ممکن است دچار بیماری های جدی شویم.

شیکرها مدل های متفاوتی از نظر جنس، ابعاد، گنجایش و… دارند، برخی از شیکرها در دو نوع برقی و دستی تولید شده اند و به دو دسته مخزن و بدون مخزن تقسیم می شوند. بسیاری از ورزشکاران به دلیل استفاده از مکمل های ورزشی و پروتئین به مخزن و ظرفی نیاز دارند که همراه با آب در حین تمرین از آن استفاده کنند. از شیکر برقی به دلیل میکس کردن بالایی که دارند برای درست کردن شیرموز، انواع آبمیوه و اسموتی و.. استفاده می کنند. شیکرها بسیار محصولی باکیفیت و کاربردی برای ورزشکاران و سایر افراد است و به راحتی می شود آن را شست وشو داد. برای خرید شیکر برقی پیشنهاد ما به شما شیکر برقی 600 میلی لیتر است

قمقمه و شیکر در برند های مختلفی تولید شده اند از جمله:

KD،RC،MHP،ADVAY،EYUN که فروشگاه تکدو با مشخصات دقیق و محتوای کامل در سایت موجود کرده است. فروشگاه تکدو انواع قمقمه برای بزرگسالان و کودکان و شیکرهای ورزشی برقی و دستی بسیار باکیفیت را به انتشار گذاشته است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره ی محصول مورد نظر خود به قسمت سرچ بروید و مشخصات محصول را همراه با عکس و فیلم مشاهده کنید. شما با یکبار خرید از فروشگاه تکدو از سایر تخفیف ها نیز برخوردار می شوید. با خرید از سایت تکدو لذت خرید اینترنی را تجربه خواهید کرد.

به پیج اینستاگرامی تکدو بپیوندید

مقایسه ( 0 مورد )