فیلترهای فعال

برند
رنگ
نوع

نمایش 1 - 7 کالا از 7

آرایش لب

آرایش لب از مهم ترین بخش آرایش محسوب می شود، زیرا تکمیل کننده ی آرایش صورت است و به چهره حالتی زیبا می دهد.

ما در این دسته بندی انواع محصولات بهداشتی و آرایشی مربوط به لب را مانند انواع رژ لب ( مایع، جامد، معمولی، مدادی )، بالم لب، تینت لب، برق لب و … با بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز موجود کرده ایم.

بسیاری از خانم ها به دلیل آرایش های مکرر و استفاده از لوازم آرایشی، پوست لبشان  پوسته پوسته و خشک می شود. به این منظور از بالم لب یا آبرسان لب باید استفاده شود. بالم لب را به آرامی به لب بزنید و پخش کنید تا جذب شود بعد از آن می توانید از رژلب و مواد آرایشی استفاده کنید.

آرایش لب با انواع مدل های مختلف رژلب ( مایع، جامد، معمولی، مدادی ) صورت می گیرد. .

رژلب مایع: این نوع رژلب ماندگاری و پوشش بالایی دارد. رژلب مایع به دلیل خاصیت مرطوب کننده، برای لب های خشک بسیار مناسب است. انواع رژ لب مایع از جمله: مات، مخملی، براق، شاین و… در فروشگاه تکدو موجود است

رژلب جامد: این نوع رژلب از موم، روغن و رنگ های مختلف ساخته شده است. این نوع رژلب فرمول و بافت های متفاوتی از براق تا مات دارد. از آنجا که در این رژلب از موم استفاده می شود باعث حفظ رطوبت لب می شود.

رژلب مدادی: این نوع رژلب چرب نیستند و ماندگاری بالایی دارند و برای استفاده ی روزمره بسیار کاربردی است.

تینت لب یک محصول آرایشی محبوب در بین خانم ها است. رنگ بندی این محصول به دلیل طبیعی بودن و نزدیک بودن به رنگ لب طرفداران زیادی دارد و سبک آرایش نچرالی به صورت می دهد. تینت لب دارای بافت سبک تر و دقیق تری نسبت به رژلب است.
تینت لب به تازگی و مرطوب نگه داشتن لب کمک می کند. تینت لب انواع مختلفی از جمله: تینت لب مایع، تینت لب پیچی، تینت لب مات… دارد که انواع مختلف آن را می توانید در سایت تکدو مشاهده و خریداری نمایید.

فروشگاه تکدو برای خانم هایی که طرفدار تنوع و کیفیت بالا هستند گزینه ی بسیارمناسبی است. تمام محصولات فروشگاه تکدو دارای ضمانت و سلامت فیزیکی کالا است. فروشگاه اینترنتی تکدو مشخصات کامل مربوط به هر محصول را برای مشتریان عزیز به انتشار گذاشته است.
شما با ثبت سفارش خود در کمترین زمان بسته مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد.

مقایسه ( 0 مورد )