دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 1 کالا از 1

بارفیکس

اگر شما به ورزش های کششی علاقه داشته باشید، ما به شما میله بارفیکس را پیشنهاد می کنیم. میله های بارفیکس در نوع خانگی و مخصوص باشگاه طراحی و تولید شده است و شما می توانید با توجه به نیاز خود، آن را تهیه و استفاده نمایید.
میله های بارفیکس هم برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان قابل استفاده می باشد.
اگر شما میله بارفیکس را به خوبی نصب نمایید، می توان گفت این ورزش خطری برای شما نخواهد داشت.
بهترین و معروف ترین برندهایی که شما می توانید از آن برای خرید بارفیکس استفاده کنید شامل تن زیب، رجال، زی زو، ایکیا، وینستین، گوپرو، کیدبو، تامکس، بادی اسکالپچر، کراس، گرین هیل، پلی فکتوری و… می باشد.

اگر به این ورزش علاقه دارید، می توانید در ادامه با برخی از فواید آن آشنا شوید:

۱- عضلات پشت شما را تقویت می کند:
بارفیکس سبب کشش و تقویت عضلات پشت شما می شود و به مرور زمان سبب افزایش قد به ویژه در کودکان خواهد شد.
در نتیجه اگر کودک شما علاقه ای به این ورزش دارد، ما نیز آن را به شما پیشنهاد می دهیم.

۲-عضلات بازو و شانه شما را تقویت می کند:
بارفیکس سبب تقویت عضلات بازو و شانه خواهد شد. همچنین اگر به طور منظم از بارفیکس استفاده کنید، سبب فرم دهی ساعد و شانه های شما می شود.
اگر شما نیز به دنبال بهبود قدرت در این نواحی هستید ما به شما بارفیکس را پیشنهاد می کنیم.

۳-قدرت کلی بدن و سطح تناسب اندام را بهبود می بخشد. تمرینات قدرتی یا مقاومتی مانند بارفیکس می تواند سطح کلی آمادگی جسمانی شما را افزایش دهد. هنگامی که در حال انجام یک کشش هستید، تمام توده بدن خود را با حرکت بالا می برید. این می تواند تا حد زیادی قدرت بدن شما را بهبود بخشد و حتی سلامت شما را بهبود بخشد. مطالعات منبع معتبر نشان می دهد که تمرینات قدرتی برای ارتقای رشد استخوان و افزایش سلامت قلب و عروق مهم است. برای بهترین نتیجه، دو تا سه بار در هفته با تمریناتی مانند کشش تمرین کنید.

۴-بهبود سلامت روان:
تمرینات قدرتی یا مقاومتی نیز برای سلامت روان شما مفید است. مروری بر مطالعات در سال 2010 نشان می دهد که بین تمرینات قدرتی و کاهش علائم اضطراب، کاهش خستگی، کاهش افسردگی و بهبود عزت نفس ارتباط مستقیمی وجود دارد.

تکدو با ارائه خدمات و فروش میله های بارفیکس از بهترین و مرغوب ترین برندها و تضمین سلامت کالا، خدماتی متفاوت را به شما ارائه می دهد. شما با مراجعه به صفحه محصولات و مشاهده عکس و فیلم های محصول و مقایسه محصولات با یکدیگر می توانید محصولی متناسب با خواسته های خود را خریداری نمایید ما در تکدو فیلم های واقعی محصول را نیز قرار داده ایم تا شما بتوانید انتخابی دقیق در خرید خود داشته باشید.

مقایسه ( 0 مورد )