دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 5 کالا از 5

ماشین اصلاح صورت

امروزه استفاده از ماشین اصلاح صورت بیشتر از گذشته مورد استقبال همه افراد قرار گرفته است و به خاطر همین موضوع کمپانی های زیادی اقدام به تولید ماشین اصلاح کرده اند و شما می توانید در سایت تکدو مشاهده کنید که انواع مختلفی از ماشین اصلاح صورت وجود دارد که هر کدام قابلیت ها و امکانات مختص به خود را دارند اما همه آن ها در نهایت یک عملکرد اصلی دارند.
پیش از خرید ماشین اصلاح باید به چند مورد توجه کنید زیرا تنوع ماشین اصلاح ها زیاد است و هر ساله برند های براون، فیلیپس و پاناسونیک جدیدترین نمونه های خود را طراحی کرده و راهی بازار خواهند کرد.
ماشین اصلاح صورت براساس نوع تیغه اصلاحشان به دو دسته تقسیم می شوند:
دسته اول: ریش تراش های دوار نام دارد که تیغه های آن ها دایره ای شکل است و دارای دو تا سه تیغه ی دایره ای هستند که امکان یک اصلاح تمیز را فراهم می کند. ماشین اصلاح صورت دوار در تمامی جهت ها صورت را اصلاح کرده و بسیار کار آمد و با کیفیت است.
دسته دوم: ریش تراش های نوسانی که نوع تیغه های آن ها به صورت یکپارچه و در چند ردیف قرار دارد. این ماشین اصلاح صورت تمامی مو های کوتاه صورت را اصلاح می کند و معمولا وزن سبک تری نسبت به ریش تراش های دوار دارد اما نسبت به ریش تراش های دوار سر و صدای بیشتری دارد.
از دیگر نکاتی که باید در خرید یک ماشین اصلاح صورت باید به آن توجه کرد طراحی بدنه، زیبایی دستگاه، قابلیت شستشو، منبع تغذیه، قدرت و کیفیت است.
طراحی بدنه ماشین اصلاح صورت از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا باید بر اساس ارگونومی دست باشد تا آقایان بتوانند بدون خستگی موهای صورت را اصلاح کنند همچنین منبع تغذیه اهمیت بسیاری دارد برخی از دستگاه ها شارژی و دارای استند شارژ هستند و نیاز به اتصال مستقیم برق شهری ندارند در حالی که برخی دستگاه های دیگر با سیم به برق خانگی متصل شده و محدودیت حرکت دارند.
برای خرید بهترین ماشین ریش تراش می توانید به صحفه اصلاح صورت در فروشگاه اینترنتی تکدو مراجعه نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )