دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

مچ بند

اگر شما فردی هستید که به ورزش کردن علاقه دارد و به باشگاه میروید، احتمالا می خواهید همه کارهایی که به شما کمک می کنند تا به بهترین فرم بدنی برسید را انجام دهید. می دانیم که در بیشتر مواقع بدن به فشار واکنش نشان می دهد و این امر کاملا طبیعی است که در تمرینات سنگین بدنسازی برخی از عضلات و استخوان ها در برابر فشار، توان کمتری دارند.
مچ بند به پشتیبانی از مچ دست شما کمک می کنند و باعث می شوند تا زیر فشار سنگین، به استخوان ها آسیبی وارد نشود. با بستن مچ بند کمتر در معرض آسیب دیدگی مچ دست ناشی از کشیدگی مچ قرار خواهید گرفت.
ما تمام محصولات را بر اساس معیار های خاص ارزیابی می کنیم و از تمامی محصولات اطمینان حاصل خواهیم کرد تا کالا هایی را در سایت قرار دهیم که ارزش خرید برای مشتری را داشته باشد.

برند :

در حال حاضر در دنیای ورزش برند های مشهوری وجود دارند که به طور مداوم مورد آزمایش قرار می گیرند و لوازم و تجهیزات ورزشی ممتازی را برای ورزشکاران و بدنسازان تامین می کنند. در حال حاضر برند هایی همانند آدیداس، پوما، نایک و … در بازار دارای محصولات عالی و درجه یک و مناسب ورزشکاران هستند ما در تکدو انواع برند های ورزشی را برای فروش در سایت قرار داده ایم. البته قابل یادآوری است که محصولات ساخت داخل را نیز مورد بررسی قرار داده ایم تا مشتری بتواند طبق نیاز خود و با توجه به مشخصات محصول، یک خرید موفق داشته باشد.

قیمت :

البته قیمت ها در برند های مختلف و از نظر ارزشی که هر محصول ارائه می دهد متفاوت است اما در سایت تکدو به طور کلی می توانید ببینید که برای همه نوع بودجه ای، مچ بند با کیفیت وجود دارد و چه با بودجه کم چه با بودجه بالا می توانید محصولی را خریداری کنید که طبق سلیقه شما باشد.

اگر به دنبال محصولی برای افزایش قدرت در هنگام بلند کردن وزنه هستید ما لیستی از بهترین مدل های، مچ بند ورزشی را گرد هم آورده ایم. تمام سعی و تلاش تیم تکدو بر این است که شما بتوانید با اطمینان و خیالی آسوده در خانه محصولات مورد نظر خود سفارش داده و از خرید خود لذت ببرید.

مقایسه ( 0 مورد )