دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

برند
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

اصلاح بدن بانوان

یکی از دغدغه های خانم ها مسئله رفع مو های زائد بدنشان است بیشتر خانم ها برای از بین بردن موهای زائد زمان و هزینه های زیادی را صرف می کنند. خوشبختانه راه های بسیاری برای راحت تر شدن بانوان از دردسر موهای زائد به وجود آمده است. برای مثال در دسته بندی تکدو می توانید نواع دستگاه های لیزر، اپیلیدی، اپیلاتور و بندانداز برقی را مشاهده کنید که از متداول ترین روش های اصلاح موی زائد صورت و بدن خانم ها به شمار می روند. انتخاب و خرید محصولات اصلاح بدن بانوان ارتباط مستقیمی با حجم موهای زائد، ضخامت و ناحیه مورد نظر است.
خرید دستگاه لیزر: اصلاح بدن بانوان با دستگاه لیزر یکی از بهترین روش های از بین برنده دائمی موهای زائد بدن محسوب می شود. استفاده از لیزر باعث شده تا اثری از موهای زائد بر روی بدن خانم ها باقی نماند اما هزینه این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های دیگر بیشتر بوده و باید توجه داشت برای نتیجه بلند مدت،باید مدتی طولانی به صورت مداوم از آن استفاده کرد.
بند انداز برقی: یکی از مناسب ترین دستگاه های اصلاح صورت بانوان استفاده از بند انداز برقی است که طی مدت کوتاهی صورت بانوان را از شر مو های زائد نجات خواهد داد.
اپیلیدی یا اپیلاتور: یکی از مرسوم ترین شیور های اصلاح بدن بانوان اپیلیدی یا اپیلاتور است که برای از بین بردن موقتی مو های زائد بدن از آن استفاده می شود باید توجه داشت که استفاده مداوم از اپلیدی یا اپیلاتور باعث کم شدن و نازک شدن مو های زائد می شود.
خرید وسایل های برقی یکی از پر ریسک ترین خرید ها محسوب می شود به همین دلیل خرید کردن از یک فروشگاه معتبر همچون تکدو که اصالت و کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین می کند منطقی به نظر می رسد. شما کافی است تا محصول خود را انتخاب کرده سایت تکدو را باز کنید و در بخش لوازم برقی به دنبال دستگاه های اصلاح بدن دستگاه لیزر، انواع اپیلاتور و … بگردید و در نهایت بعد از مقایسه بهترین را انتخاب کنید و با اطمینان خاطر از ما خرید نمایید.

 

مقایسه ( 0 مورد )