دسته بندی محصولات
تجهیزات تمرین
۱۷+

دسته بندی دیگر

نمایش 1 - 8 کالا از 8

ورزش های رزمی

ورزش های رزمی قدیمی ترین رشته ورزشی در جهان هستند، قدمتی به طول بیش از هزار سال دارند و بعد از ورزش های توپی پر طرفدار ترین رشته ورزشی در جهان هستند.

وسایل حفاظتی: ورزشکاران در این رشته ورزشی دائما در خطر مصدومیت و آسیب دیدگی قرار دارند، به همین دلیل باید از بهترین وسایل حفاظتی استفاده کنند تا از آسیب دیدگی و مصدومیت تا حد زیادی در امان بمانند و بتوانند بدون ترس از مصدومیت و آسیب دیدگی شدید ورزش کنند. وسایل حفاظتی برای قسمت و عضو های مختلف بدن تولید شده اند از جمله انواع ساق بند و روپا، انواع دستکش های بوکس، انواع دستکش برای سایر ورزش ها، انواع ساعد بند و انواع محافظ تنه (هوگو) و … . فروشگاه اینترنتی تکدو سعی دارد تا شما بتوانید به سادگی وسایل ورزشی مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت از منبعی مطمئن خریداری کنید. بعضی از برند های محبوب وسایل محافظتی: نایک، آدیداس، پوما و… هستند.

وسایل تمرینی: ورزشکاران در رشته های ورزشی به علت ضربات سرعتی و قدرتی که تمرین می کنند باید از بهترین وسایل تمرینی استفاده کنند تا بتوانند تمرینات خود را با وسیله تمرینی درست و مناسب انجام دهند. برای مثال: از میت های راکتی برای تمرین ضربات پایی که به سمت سر و صورت زده میشود استفاده می کنند، از میت های پنجه برای تمرین ضربه مشت و بعضی از ضربات پا استفاده می شود و از میت های بالشتی برای تمرین ضربات تنه و صورت می توان استفاده کرد و انواع کیسه بوکس برای تمرین ضربات بوکس و کیک بوکس. برخی از محبوب ترین برند های میت ها و وسایل تمرینی: کوروش، آدیداس و… هستند.

ست های ورزشی: اکثر ورزش های رزمی دارای ست های تمرینی یکدست هستند، ست های تمرینی باید طوری طراحی شده باشند که هوا به راحتی درون لباس جریان پیدا کند، علاوه بر خنک بودن لباس، جنس پارچه لباس باید مقاوم، سبک و باکیفیت باشد تا در هنگام ورود فشار ناشی از ضربات سرعتی پاره یا نخ کش نشود و وزن کمی را داشته باشد تا سرعت مبارز کم نشود. معروف ترین برند های لباس عبارتند از: آدیداس، نایک، کوان و… .

تمامی وسایل تمرینی، ست های لباس، وسایل حفاظتی و سایر وسایل ورزش های رزمی را می توانید از فروشگاه اینترنتی تکدو خریداری کنید.

مقایسه ( 0 مورد )