دسته بندی محصولات
ابزار مهمانی
پارچ، بطری، لیوان
سفره یکبار مصرف
سفره یکبار مصرف
ظروف سرو و پذیرایی
ظروف سرو و پذیرایی
قاشق و چنگال
قاشق، چنگال، کارد
کاسه و پیاله
کاسه و پیاله
لوازم یکبار مصرف آشپزخانه
لوازم یکبار مصرف آشپزخانه
نگهدارنده و جای دستمال کاغذی
نگهدارنده و جای دستمال کاغذی
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 12 کالا از 47

سرو و پذیرایی

اگر می خواهید ظروف سرو و پذیرایی از جمله بشقاب، استکان، پیاله، لیوان، کاسه و… خود را با ظروف جدید و با کیفیت تر عوض کنید باید علاوه بر طرح و نوع محصول به کیفیت آن نیز توجه کنید. معمولا در مهمانی های شام ظروف پذیرایی با جنس ها و طرح های مختلفی را مشاهده می کنید و به فکر تعویض وسایل قدیمی خود با آن وسایل پذیرایی جدیدمی افتید. شما به کمک سایت تکدو می توانید وسایل مورد نظر خود را خریداری کنید.

ظروف غذاخوری یا دسرخوری باید از متریال های با کیفیت ساخته شده باشند تا شما را از شر انواع بیماری هایی مانند کم خونی، افسردگی، مشکلات گوارشی و آلزایمر که ریشه آنها در استفاده از ظروف غذا خوری بی کیفیت است در امان نگه دارند.

خرید لوازم سرو و پذیرایی یکی از کار های مورد علاقه ی بانوان است، احتملا در مهمانی های شام یا شب نشینی ها ظروف پذیرایی در جنس های چوبی، فلزی، پلاستیکی، چینی و… را مشاهده کرده اید و به آن ظروف جذب شده باشید و به فکر تعویض لوازم پذیرایی خود با این مدل وسایل افتاده اید، می توانید ظروف های سرو و پذیرایی را در جنس های مورد نظر و با طرح های مورد پسند خود را در فروشگاه اینترنتی تکدو خریداری نمایید.

علاوه بر کیفیت و جنس محصول، زیبایی وسیله نیز باید مورد توجه شما قرار بگیرد و به شما کمک کند تا با استفاده از وسایل پذیرایی با طرح های زیبا سفره ای رنگین و چندین برار زیباتر را بچینید.

البته که فروشگاه اینترنتی تکدو به فکر مهمانی هایی که شما در طبیعت برگزار می کنید نیز هست، در این نقاط باید از سفره و لوازم پذیرایی یک بار مصرف استفاده کنیم زیرا این وسایل به علت سبک و نشکن بودن برای این مدل استفاده ها بسیار کاربردی است.

وجود لوازم یکبار مصرف و پذیرایی تنها موارد موجود دراین شاخه نیست، البته که انواع لوازم مانند جا دستمال کاغذی، انواع ماگ ها و… را شامل می شود.

 
مقایسه ( 0 مورد )